FILIP Průcha z Nového Kramolína  se s váhou 3,49 kg a mírou 49 cm  narodil v domažlické porodnici v pondělí 10. června ve 23.16 hodin. Maminka Lucie Krutinová a tatínek Jiří Průcha věděli, že budou mít chlapečka. Filípek  dostal jméno podle přání obou rodičů.

KATEŘINA Němečková ze Kdyně přišla na svět v pondělí 10. června ve 21.58 hodin. Maminka Ivana Sazamová a tatínek Petr Němeček věděli, že budou mít holčičku.    Doma se na Kačenku, která vážila 3,74 kg a měřila 48 cm, těší sourozenci Maruška (5) a Mireček (9). Jméno dostala Kačenka podle přání svých sourozenců a tatínka.

VIKTORIE se narodila  v pátek 7. června ve 12.09 hodin v plzeňské fakultní nemocnici. Z jejího příchodu na svět se radují rodiče Jana a Jiří Jankovcovi z Domažlic a osmiletá Alice a tříletý Kryštůfek. Viktorka vážila 3,09 kg a měřila 48 cm.

MAREK Janus z Horšovského Týna přišel  v domažlické porodnici na svět v sobotu 8. června v 11.55 hodin. Maminka Monika a tatínek Josef věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Jméno dostal Mareček, který vážil 3,54 kg a měřil 51 cm, podle maminčina přání. Velkou radost z brášky má i Terezka (4).

NATÁLIE Bugašová z Domažlic přišla v Domažlické nemocnici na svět  ve středu 12. června ve 23.56 hodin. Maminka Andrea předem věděla, že bude mít holčičku. Natálka vážila 2,49 kg a měřila 45 cm.

FILIP Pauler z Domažlic se v domažlické porodnici narodil ve čtvrtek 6. června v 0.54 hodin mamince Ivetě a tatínkovi Davidovi.  Filípek vážil 3,63 kg a měřil 52 cm.

ROSALIE MIA Donko z Domažlic se ve čtvrtek 13. června v 19.42 hodin narodila v Domažlické nemocnici  mamince Romaně Vondrašové a tatínkovi Juraji Donkovi. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Rosálka vážila rovná tři kila a měřila 49 centimetrů.

ŠTĚPÁN Hlavsa z Chodova  se s váhou 3,62 kg a mírou 51 cm  narodil v domažlické porodnici ve čtvrtek 6. června v 0.47 hodin. Maminka Martina a tatínek Petr do poslední chvíle netušili, zda budou mít holčičku, nebo chlapečka. Svého potomka přivítali na svět společně. Štěpánek  dostal jméno podle přání tatínka.