ŠTĚPÁNKA Šporerová ze Srb se narodila 13. ledna v 11.13 hodin v porodnici Domažlické nemocnice mamince Marcele a tatínkovi Štefanovi. Rodiče věděli předem, že k dvouapůlleté Sárince přibude do rodiny další holčička. Jméno dívence, která si na svět přinesla míry 49 centimetrů a 3 000 gramů, vybírala sestřička. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za vynikající péči.

Posledním miminkem roku 2012 narozeným v domažlické porodnici  je EVELÍNA Švehlová. Narodila se 31. prosince v 20.27 hodin. Měřila 51 cm a vážila 3,43 kg. Rodiče, pro něž bylo narození dcerky nezapomenutelnou oslavou Silvestra, děkují personálu domažlické porodnice za vynikající péči.

KRYŠTŮFEK Šíma spatřil světlo světa v domažlické porodnici 16. ledna v 8.30 hodin. Rodiče Eva a Petr Šímovi z Kouta na Šumavě věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Na Kryštůfka, který vážil 3,58 kg a měřil 52 cm, se doma těší dvouapůlletý bráška Matěj. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za příkladnou péči.

BARBORA Říhová z Domažlic se narodila 17. ledna ve 14.33 hodin mamince Markétě a tatínkovi Leošovi. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Barborka, která vážila 2,74 kg a měřila 48 cm, dostala jméno podle přání tatínka.

MICHAEL  Hruška z Blížejova přišel na svět 11. ledna. Tatínek Václav si na jeho narození ve 12.15 hodin počkal. On i maminka Jana věděli, že se narodí chlapeček, a jméno mu vybrali společně. Michálek vážil 3,88 kg a měřil 53 cm.