Vladimíře Müllerové a Jaroslavu Fliegelovi ze Kdyně se v úterý 27. listopadu v 15.49 hodin narodil syn MAXIM. Rodiče do poslední chvíle netušili, zda budou mít chlapečka, nebo holčičku. Maxík vážil 2,99 kg a měřil 48 cm. Jméno dostal chlapeček podle společného přání rodičů.

JÁN Maník z Chodova se narodil ve čtvrtek 29. listopadu v 8.34 hodin. Maminka Jana a tatínek Ján věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Janík vážil  3,33 kg a měřil 50 cm. Doma brášku netrpělivě očekává Nikolka (4). Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za vynikající péči.

ADÉLA Vindišová z Vítovek přišla na svět v pondělí 26. listopadu ve 22.52 hodin. Maminka Ivana a tatínek Pavel věděli, že budou mít holčičku, a jméno jí vybrali společně. Doma se na Adélku, která vážila 2,85 kg a měřila 48 cm, těší bráška Matěj (3).

V pátek 23.listopadu  přivítali na svět svoji prvorozenou dceru KLÁRU Dufkovou tatínek Petr a maminka Blanka z Trhanova. Klárka vážila 2,65 kg a měřila 46 cm. Rodiče děkují personálu Domažlické nemocnice za příkladnou péči.

ALENA Brožová z Třebnic se narodila ve středu 28 . listopadu v 18.16 hodin mamince Lence a tatínkovi Karlovi. Rodiče předem znali pohlaví svého děťátka a jméno měli předem pečlivě připravené. Z Alenky, která vážila 3,77 kg a měřila 51 cm, mají radost i bráškové Kája (11) a Davídek (6). Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za vynikající péči.

ANITA Nováková ze Kdyně se v úterý 27. listopadu v 18.16 narodila mamince Michaele a tatínkovi Petrovi. Rodiče věděli, že budou mít holčičku, a při jejím narození byli spolu. Doma Anitku, která vážila 3,40 kg a měřila 50 cm, netrpělivě očekává sestra Alička (3).

POSÍLEJTE FOTOGRAFIE MIMINEK

Milí rodiče, redaktorka Domažlického deníku navštěvuje porodnici Domažlické nemocnice jedenkrát týdně, proto se stává, že se s některými maminkami, které stojí o zveřejnění snímku, bohužel míjí. Proto vám nabízíme možnost posílat vlastní fotografie svých novorozených dětí do této přílohy Domažlického deníku z vašeho domova. Zveřejníme každý snímek, i když se miminko narodilo před několika týdny. Budeme rádi, když vyfotíte nejen novorozeně, ale i maminku, tatínka či sourozence, případně prarodiče.
Nezapomeňte na údaje: jméno, datum narození, míru, váhu dítěte, jména a bydliště rodičů (stačí město či obec), věk a jména sourozenců a v jaké porodnici se miminko narodilo - nabídka platí totiž pro všechny porodnice.
Fotografie posílejte na adresu: helena.bauerova@denik.cz