Jana a Josef  Mazancovi ze Kdyně se radují z narození dcery JANY,  která přišla na svět ve středu 19. září ve 13.58 hodin. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku. Janička, která vážila 2,61 kg a měřila 48 cm, na svět tak pospíchala, že nepočkala ani na svého tatínka, aby ji mohl přivítat spolu s maminkou.

KAROLÍNA Douchová z Třemešného pod Přimdou se ve středu 19. září ve 23.43 hodin narodila mamince Štěpánce Mourkové a tatínkovi Karlu Douchovi. Rodiče věděli, že se jim narodí holčička, a jméno jí vybrali společně. Tatínek si Karolínčin příchod na svět nenechal ujít. Holčička vážila 3,61 kg a měřila 52 cm.

JAKUB Špoták z Klenčí  se narodil ve středu 19. září ve 2.46 hodin mamince Ivaně a tatínkovi Rudolfovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a u jeho narození byli spolu. Kubík, který dostal jméno podle přání obou rodičů, vážil 2,97 kg a měřil 47 cm.

ONDŘEJ Rubáš z Horšovského Týna se narodil v neděli 16. září v 19.03 hodin s váhou 2,84 kg a mírou 49 cm. Maminka Markéta Ludvíková a tatínek Zdeněk Rubáš předem znali pohlaví svého potomka a jméno mu vybrali společně. Tatínek si narození Ondráška nenechal ujít.

Jaroslavě a Josefovi  Štajdlovým z Horšovského Týna se v pondělí 17. září v 18.05 hodin narodil syn LUKÁŠ. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Lukášek, jemuž vybrala jméno maminka, vážil 2,94 kg a měřil 49 cm.  Doma Lukáška netrpělivě očekává jeho sestra Kristýnka (3). Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za příkladnou péči, zvláště pak MUDr. Barboře Hruškové.

Lucii a Miroslavu Boudovým z Janovic nad Úhlavou se v pondělí 17. září ve 14.40 hodin narodil syn VÍTEK. Jméno dostal Vítek podle přání všech členů rodiny.  Doma se na Vítka, který vážil 3,40 kg a měřil 51 cm, těší bráška Matyáš (5).

Manželům Janě a Janovi Randovým z Nového Klíčova se v pondělí 17. září v 18.51 hodin narodil syn MATĚJ. Rodiče znali předem pohlaví svého děťátka. Matýsek, který dostal jméno podle přání obou rodičů, vážil 3,99 kg a měřil 52 cm. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za vynikající péči.

LAURA Olšanová ze Štěpánovic u Klatov přišla na svět v pondělí 17. září ve 20.21 hodin.  Maminka Olga a tatínek Ondřej věděli, že budou mít holčičku, a jméno jí vybrali podle přání celé rodiny. Doma se na Laurinku, která vážila 3,21 kg a měřila 47 cm, těší sestra Nelinka (5). Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za vynikající péči.