Manželům Lucii a Petrovi Kastnerovým ze Starého Dvora se ve čtvrtek 6. září ve 12.49 hodin narodil syn, který dostal jméno VOJTĚCH. Rodiče znali předem pohlaví svého děťátka a na svět ho přivítali společně. Vojtíšek, který dostal jméno podle přání obou rodičů, vážil 3,60 kg a měřil 50 cm.

Romaně Urbanové a Pavlu Šmejkalovi z Domažlic se ve čtvrtek 6. září v 18.24 hodin narodil syn JAN. Rodiče znali předem pohlaví svého děťátka. Honzík, který vážil 3, 28 kg a měřil 47 cm, na svět tak spěchal, že nepočkal ani na svého tatínka, který ho chtěl přivítat společně s maminkou. Jméno dostal chlapeček podle tatínkova přání.

JIŘÍ Dubský z Draženova se narodil v pondělí 3. září ve 22.53 hodin mamince Michaele Hubené a tatínkovi Jiřímu Dubskému. Rodiče do poslední chvíle netušili, zda se jim narodí holčička nebo chlapeček. U Jiříkova narození byli spolu. Chlapeček, který dostal jméno po tatínkovi, vážil 3,46 kg a měřil 50 cm.

DAVID Kocián z Oplotce přišel na svět v úterý 4. září v 8.27 hodin. Maminka Terezie Kohelíčková a tatínek Michael Kocián věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Velkou radost z Davídka, který vážil 3,38 kg a měřil 50 cm, mají i jeho bráškové Dominik (7) a Patrik (10).

MATĚJ Postl z Dešenic u Nýrska se ve středu 5. září v 10.05 hodin narodil mamince Zdeňce Denkové a tatínkovi Radku Postlovi. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka, a jméno mu vybrali podle společného uvážení. Doma se na Matýska, který vážil 2,58 kg a měřil 47 cm, těší sestry Amálka (6) a Sára (4).

DANIEL Patera z Hradce u Stoda se narodil ve čtvrtek 6. září ve 14.02 hodin. Maminka Vendula věděla předem, že se jí narodí chlapeček. Daneček vážil 3,24 kg a měřil 52 cm.