DENISA Doležalová z Močerad se v úterý 7. srpna v 18 hodin  narodila mamince Janě Poslední a tatínkovi Markovi Doležalovi. Rodiče sice věděli, že budou mít holčičku, ale rodině to neprozradili. Tatínek u narození Denisky, která vážila 2,73 kg a měřila 47 cm, nechyběl. 

Manželům Pavle a Jaroslavu Nečasovým z Plané u Mariánských Lázní se ve čtvrtek 9. srpna v 15.43 hodin narodil syn JAROSLAV. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Jaroušek, který  dostal jméno po tatínkovi, vážil 3,89 kg a měřil 51 cm. Na Jarouška se doma těší Baruška (2,5).

EMMA Ubry z Plzně přišla na svět ve středu 8. srpna v 18.47 hodin. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku, a při jejím narození byli spolu. Z Emmičky, která vážila 2,96 kg a měřila 46 cm, má velkou radost i sestra Káťa (14).

KAROLÍNA Příbková ze Staňkova se narodila ve čtvrtek 9. srpna v 9.10 hodin. Maminka Jana Kozová a tatínek Jiří Příbek netušili, zda se jim narodí dcerka nebo syn. Na Karolínku, která vážila 3,78 kg a měřila 50 cm, se doma těší bráška Tomášek (3). Rodiče děkují personálu domažlického gynekologického a porodnického oddělení, zvláště pak MUDr. Hruškové, za vynikající péči.

Manželům Simoně a Tomášovi  Babkovým z Poběžovic se ve čtvrtek 9. srpna devět minut po půlnoci narodil syn VOJTĚCH. Rodiče předem věděli, že se jim narodí chlapeček, a na svět ho přivítali společně. Vojtíška, který vážil 3,45 kg a měřil 50 cm, doma už netrpělivě očekává sestra Sárinka (4,5).

ANNA Švecová z Holýšova se narodila v pátek 3. srpna v 18.28 hodin s váhou 3,19 kg a mírou  50 cm mamince Pavlíně Vrzalové a tatínkovi Rudolfu Švecovi. Velkou radost ze sestřičky má i Kubík (1).

TEREZA Molčanová z Mutěnína se narodila ve čtvrtek 9. srpna v 11.25 hodin mamince Marcele Volfové a tatínkovi Mikulášovi Molčanovi. Rodiče do poslední chvíle netušili, zda budou mít holčičku nebo chlapečka. Doma se na Terezku, která vážila 3,52 kg a měřila 49 cm, těší sestra Danielka (2,5).