DANIEL Šimek z Domažlic (3600 gramů, 50 cm) se narodil v klatovské porodnici ve středu  23. května v 6.20 hodin. Maminka Kristýna věděla dopředu, že Dominikovi (2,5) přinese domů brášku.

PAVEL Juráš z Petrovic se narodil ve středu 23. května ve 23.32 hodin mamince Blance a tatínkovi Pavlovi. Rodiče předem znali pohlaví svého děťátka a na svět ho přivítali společně. Velkou radost z Pavlíka, který vážil 4,30 kg a měřil 51 cm, mají i jeho sestry Nikolka (9), Kristýna (17) a Michala (21).

ADÉLA Bencsiková  z Racova přišla na svět v neděli 20. května v 8.45 hodin. Maminka Martina Komárková a tatínek Ondřej Bencsik věděli , že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Jméno Verunce vybral tatínek. Doma se na Adélku, která vážila 3,13 kg a měřila 50 cm, těší Jiřík.

JIŘÍ Řehulka ze Železné Rudy se ve čtvrtek 24. května pětapadesát minut po půlnoci narodil mamince Haně a tatínkovi Daliborovi. Rodiče do poslední chvíle netušili, zda budou mít chlapečka nebo holčičku. Tatínek při narození syna nechyběl. Doma se na Jiříka, který vážil 3,95 kg a měřil 52 cm, těší dvouletá Hanička.

DANIELA Beňová z Horšovského Týna  se v pátek 25. května v jednu hodinu po půlnoci narodila mamince Lucii a tatínkovi Davidovi. Rodiče věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Na Danielku, která vážil 3,53 kg a měřila 50 cm, se doma těší dvouletá sestra Gábinka.

PETRA Volfíková z Horšovského Týna se narodila v úterý 22. května v 5.22 hodin. Maminka Miloslava věděla, že se jí narodí holčička, a jméno pro dcerku měla předem připravené. Petruška vážila 3,50 kg a měřila 49 cm.

POSÍLEJTE FOTOGRAFIE MIMINEK

Milí rodiče, redaktorka Domažlického deníku navštěvuje porodnici Domažlické nemocnice jedenkrát týdně, proto se stává, že se s některými maminkami, které stojí o zveřejnění snímku, bohužel míjí. Proto vám nabízíme možnost posílat vlastní fotografie svých novorozených dětí do této přílohy Domažlického deníku z vašeho domova. Zveřejníme každý snímek, i když se miminko narodilo před několika týdny. Budeme rádi, když vyfotíte nejen novorozeně, ale i maminku, tatínka či sourozence, případně prarodiče.
Nezapomeňte na údaje: jméno, datum narození, míru, váhu dítěte, jména a bydliště rodičů (stačí město či obec), věk a jména sourozenců a v jaké porodnici se miminko narodilo - nabídka platí totiž pro všechny porodnice.
Fotografie posílejte na adresu: helena.bauerova@denik.cz