KATEŘINA Strejcová z České Kubice se narodila v pondělí 23. dubna v 15.04 hodin mamince Ivě Korandové a tatínkovi Jakubovi Strejcovi. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku, a na svět ji přivítali společně. Kateřinka přišla na svět s váhou 2,47 kg a mírou 45 cm.

DAVID Kopecký z Nýrska se narodil v domažlické porodnici v úterý 24. dubna v 6.21 hodin mamince Andree Adámkové a tatínkovi Vladimíru Kopeckému. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka, a jméno mu vybrali společně. Davídek vážil 2,21 kg a měřil 45 cm.

MATĚJ Ticháček z Poběžovic  přišel na svět ve středu 25. dubna v 6.27 hodin. Rodiče Tereza Votrubová a Jiří Ticháček věděli, že budou mít chlapečka, a při jeho narození byli spolu. Matýsek vážil 2,63 kg a měřil 46 cm.

Janě Marešové a Petru Malíkovi z Vítané u Klatov se v úterý 24. dubna v 8.59 hodin v domažlické porodnici narodila dcera PETRA. Rodiče předem věděli, že budou mít holčičku. Tatínek si narození Petrušky, která dostala jméno po něm, nenechal ujít. Petruška vážila 3,13 kg a měřila 50 cm. Velkou radost z malé sestřičky má i osmnáctiletá Daniela.

JULIE Paulová z Domažlic  se narodila ve čtvrtek 26 dubna v 18.02 hodin mamince Lence a tatínkovi Zdeňkovi. Rodiče znali předem pohlaví svého děťátka a na svět ho přivítali společně. Jméno dostala Julinka, která vážila 4,05 kg a měřila 52 cm, podle přání obou rodičů. Doma se už malé sestřičky nemůže dočkat tříletý Mareček.

DANIEL Zeman z Bořic se narodil v pondělí 23. dubna v 9.41 hodin. Vážil 3,78 kg a měřil 52 cm. Rodiče Jana a Lukáš věděli dopředu, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Jméno dostal Daneček podle přání obou rodičů.

JAKUB Hána z Meclova se narodil v klatovské porodnici v sobotu 21. dubna v 0.34 hodin. Vážil 3510 gramů a měřil 51 cm. Rodiče Jana a Michal, kteří synka na svět přivítali společně,  věděli dopředu, že Jaroušovi (3,5) přinesou domů brášku.