DANNY Nesnídal z Horšovského Týna se narodil ve středu 29. února ve 23.03 hodin mamince Marii a tatínkovi Romanovi. U jeho narození byl nejen tatínek, ale i teta. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka. Jméno pro Dannyho, který vážil 3,96 kg a měřil 52 cm, vybrala maminka. Doma se na brášku těší  tříletý Dominik. Přesto, že se Daneček narodil v den, který se v kalendáři objevuje pouze jednou za čtyři roky, bude své narozeniny slavit každoročně, a to spolu se svým tatínkem, který se narodil 27. února.

 

Pravé narozeniny bude moci oslavit jednou za čtyři roky také ANNA Mašlová ze Kdyně. Narodila se ve středu 29. února ve 14.37 hodin mamince Michaele Mašlové a tatínkovi Pavlu Červeňákovi.Rodiče do poslední chvíle netušili, že budou mít holčičku. Z holčičky byli nadšení, protože doma už mají čtyřletého Pavlíka a ročního Michálka. „Anička nebyla plánované dítě, ale když už se to povedlo, jsme šťastní, že máme právě holčičku. Narozeniny bude Anička slavit každý rok. Ještě nevíme přesně kdy, ale zřejmě 1. března nebo 28. února,“ řekla  šťastná maminka. Tatínek u narození Aničky, která vážila 2,93 a měřila 49 cm,  chyběl, protože doma hlídal její brášky.

 

Také ALEX Čejka z Horšovského Týna  se poprvé podíval na svět ve středu 29. února v 17.14 hodin.  Maminka Lucie  a tatínek Pavel znali předem pohlaví svého děťátka. Jméno pro Alexe, který vážil 3,54 kg a měřil 49 cm, vybrali rodiče společně. Doma svého malého brášku už netrpělivě očekávají dvanáctiletá Julinka a desetiletý Adámek.  Ačkoliv termín porodu měla paní Lucie až 3. března, Alex si jako den svého narození vybral právě 29. únor. O každoroční oslavu narozenin ošizen nebude. Rodiče se ještě dohodnou, zda náhradním datem bude 28. únor nebo 1. březen.