ADAM Husár z Domažlic se narodil v úterý 5. května v 8.39 hodin mamince Lucii. Maminka věděla, že bude mít chlapečka a jméno si pro něj pečlivě vybrala. Doma se na Adámka, který vážil rovné tři kilogramy a měřil 48 cm, těší tříletý bráška Petřík.

ADÉLKA Bubeníková ze Sušice se v pondělí 4. května ve 22.30 hodin narodil mamince Jitce a tatínkovi Karlovi. Tatínek si nenechal narození dcerky ujít. Pohlaví děťátka znali rodiče předem a jméno Adélce, která vážila 2,76 kg a měřila 47 cm, vybrali společně.

ANABEL Kupilíková ze Kdyně se narodila v úterý 5. května pětapadesát minut po půlnoci mamince Lucii Kupilíkovéa tatínkovi Vojtěchovi Freylachovi. Doma se na sestřičku, která vážila 3,76 kg a měřila 53 cm, těší Magdalénka.

BARBORA Antošová ze Kdyně se v pondělí 4. května v 10.39 hodin narodila mamince Stanislavě Antošové a tatínkovi Františkovi Mihálkovi. Doma Barborku, která vážila 3,39 kg a měřila 51 cm, netrpělivě očekává tříletá Lucinka.

LUKÁŠ Bořánek z Klatov se v úterý 5.května v 1.49 hodin narodil manželům Aleně a Lubošovi. Lukášek vážil 3,58 kg a měřil 51 cm. Doma malého brášku netrpělivě očekává Míša.

TOMÁŠ Beneš z Bělé nad Radbuzou přišel na svět v neděli 3. května v 9.27 hodin. Maminka Monika Prypoňová a tatínek Radek Beneš věděli, že budou mít chlapečka. Tatínek přivítal Tomáška na svět společně s maminkou. Jméno pro Tomáška, který vážil 3,76 kg a měřil 49 cm, vybral jeho starší bráška Kubík, který se ho už nemůže dočkat.