Rozálie Hlavsová z Chodova poprvé uviděla světlo světa v domažlické porodnici ve čtvrtek 15. června ve 21.55 hodin. Rodiče Martina a Petr do poslední chvíle neznali pohlaví svého prvorozeného děťátka. Rozárce, která vážila 3,47 kg a měřila 49 cm, vybral jméno tatínek.

Lukáš Masarovič z Tachova se narodil v domažlické porodnici v úterý 13. června v 15.55 hodin mamince Zuzaně Križanové a tatínkovi Martinu Masarovičovi. Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka. Doma se na Lukáška, který vážil 4,76 kg a měřil 53 cm, těší sourozenci Dominik (13) a Martínek (2).

Ema Vachulková z Domažlic se narodila v domažlické porodnici v úterý 13. června ve 3 hodiny. Maminka Veronika Lorencová a tatínek Václav Vachulka věděli, že budou mít holčičku, a jméno jí vybrali společně. Emička vážila 3,06 kg a měřila 50 cm.

Filip Petrůj z Babylonu přišel na svět v domažlické porodnici ve středu 14. června v 1.11 hodin. Z narození syna se radují rodiče Petra Ouřadová a Zdeněk Petrůj a také sestra Eliška (3). Rodiče předem věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Filípek vážil 2,98 kg a měřil 48 cm.

Mikuláš Váchal z Domažlic přišel na svět v domažlické porodnici ve čtvrtek 15. června v 9.37 hodin. Rodiče Martina a Jakub věděli předem, že budou mít chlapečka. Jméno Mikuláškovi vybrali společně. Z brášky, který vážil 2,55 kg a měřil 48 cm, se raduje Šimon (6).

Matyáš Peprný z Bukové u Merklína se narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni 5. května ve 14.19 hodin mamince Šárce a tatínkovi Josefovi. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Jméno dostal Matyášek, který vážil 1,98 kg a měřil 43 cm, podle společného přání rodičů.

Theodor Klein z Boru u Tachova se narodil v úterý 13. června v 17.22 hodin s váhou 3,55 kg a mírou 52 cm v domažlické porodnici. Maminka Jana Bubnová a tatínek Jiří Klein předem věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Jméno dostal Theodorek podle společného přání rodičů.

Kristián Czók  z Postřekova.
Právě jsme se narodili