Amálie Bělicová ze Starého Klíčova se narodila v domažlické porodnici 11. srpna ve 22:40 hodin s váhou 2770 gramů a 47 centimetry. Maminka Lucie Pangrácová a tatínek Michal Belica přivítali svou dceru na světe společně. Z jejího narození má radost také sestřička Alžběta (3).

Filip Doktor z Vlkanova se narodil 13. srpna v 08:19 v domažlické nemocnici s váhou 3110 gramů a 50 centimetry. Maminka Nikola Doktorová a tatínek Zdeněk Doktor předem věděli, že se jim narodí chlapeček a jménu mu vybral jeho bráška Kubíček (2,5).

Marcela Novotná ze Semošic se narodila v domažlické porodnici 14. srpna v 11:18 hodin. Její váha při narození byla 2630 gramů a míra 47 centimetrů. Rodiče Vlasta Novotná a Ladislav Vekoň předem věděli, že Ladislav (17), Irenka (16), Martin (15), Vlastička (8) a Josef (7) budou mít sestřičku.

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz