Jonáš Ježek z Poběžovic se narodil 11. září ve 20:16 v domažlické nemocnici s 3320 gramy a 50 centimetry. Rodiče Eliška Váňová a Jaromír Ježek přivítali na světě svého prvorozeného, očekávaného syna společně.

František Zedník ze Kdyně (3370 g, 51 cm) se narodil v klatovské porodnici 3. září ve 13.20 hodin. Rodiče Blanka a Radek přivítali očekávaného syna na světě společně. Na brášku se těší Julinka (12).

Marika Pivoňková z Poběžovic (3760 g, 52 cm) se narodila 6. září v 15.58 hodin v klatovské nemocnici. Rodiče Marcela a Marcel přivítali očekávanou dceru na světě společně. Na sestřičku se těší Eliška (7).

Barbora Králová z Domažlic (3770 g, 50 cm) se narodila 10. září v 5.57 hodin v klatovské porodnici. Rodiče Petr a Martina si nechali jako překvapení, zda bude mít Petřík (5) brášku nebo sestřičku.

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz

Pro čtenáře internetové verze Domažlického deníku jsme připravili hlasování o nejsympatičtějšího novorozence týdne. Tentokrát se hlasuje o miminko 37. týdne. Hlasovat můžete do soboty 21. září 2019 do 12 hodin. Opakovaně hlasovat z jedné IP adresy je možné vždy nejdříve po šedesáti minutách.