Matyáš Chytka ze Stráže u Tachova se narodil 3. září ve 4:57 v domažlické nemocnici s 3910 gramy a 51 centimetry. Rodiče Marcela a Daniel přivítali na světě svého očekávaného syna společně. Z jeho narození mají radost také sourozenci Lukáš (13), Ema (9) a Tomáš (6).

David Podráský z Nové Vsi u Kdyně se narodil 4. září v 8:39 v domažlické porodnici. Při narození vážil 3210 gramů a měřil 49 centimetrů. Rodiče Marie a Pavel svého prvorozeného syna přivítali na světě společně.

Marek Vokáč z Hvožďan se narodil 2. září ve 20:25 v domažlické porodnici. Jeho váha byla 3370 gramů a míra 50 centimetrů. Rodiče Lucie a Václav předem věděli, že se jim narodí chlapeček a jméno mu vybrali společně. Z jeho narození má radost i sestřička Natálka (4).

Veronika Kovaříková z Chodova (3800 g, 52 cm) se narodila v klatovské porodnici 31. srpna ve 23.48 hodin. Rodiče Marcela a Oldřich vítali očekávanou dceru společně. Na sestřičku se těší Adélka (4).

Daniel Voves z Pocinovic (2930 g, 49 cm) se narodil v klatovské porodnici 29. srpna v 16.38 hodin. Rodiče Nikola a Jakub přivítali očekávaného syna na světě společně. Na brášku čeká Jakub (2).

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz