Martin Varga z Osvračína se narodil 28. července v 06:29 v domažlické nemocnici s váhou 3 330 gramů a 51 centimetry. Rodiče Tereza a Martin Vargovi předem věděli, že se jim narodí chlapeček a jménu mu vybrali společně. Z jeho narození mají také radost sestřičky Natálka (13) a Amálka (11).

Aleš Királ z Mířkova se narodil 29. července ve 23:12 v domažlické nemocnici s váhou 2 700 gramů a 48 centimetry. Rodiče Pavlína a Martin Királovi předem věděli, že se jim narodí chlapeček a jménu mu vybrali společně. Porodu se účastnil také tatínek.

Jan Volfík z Újezdu Svatého Kříže se narodil 29. července v 15:28 v domažlické nemocnici s váhou 3 450 gramů a 48 centimetry. Maminka Sabina a tatínek Karel věděli, že se jim narodí chlapeček a jméno mu vybrali společně. Z jeho narození se radují také sestry Karolínka (19) a Amálie (10).

Vojtěch Sokol z Poběžovic se narodil 31. července v 8:44 v domažlické nemocnici s váhou 3 540 gramů a 50 centimetry. Rodiče Dagmar a Jiří Sokolovi svého očekávaného prvorozeného syna přivítali na světě společně.

Sofie Kotrcová z Horšovského Týna (3 320 g, 50 cm) se narodila v domažlické porodnici 27. července v 15:01. Rodiče Eliška a Jan Kotrcovi předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno jí vybrali spolu. Z jejího narození má radost také Honzík (3).

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz