Aneta Kamenová z Mrákova se narodila v domažlické porodnici 27.června v 15:06. Její váha byla 3140 g a míra 50 cm. Rodiče Andrea a Lukáš Kamenovi předem věděli, že se jim narodí holčička a na svět ji přivítali společně. Z jejího narození má radost také sestřička Adélka (2,5)

Filip Nesveda z Pily (4360 g, 53 cm) se narodil v plzeňské fakultní nemocnici na Lochotíně 24. června v 15.57 hodin. Rodiče Patricie a Jiří Nesveda se na svého syna velmi těšili. Jméno mu vybíral tatínek. Doma ho přivítá také sestřička Karolínka (3).

Jan Němeček ze Stanětic (3470 g, 51cm) se narodil v domažlické porodnici 18. července v 8.16 hodin. Rodiče Jitka a Jan Němečkovi věděli, že se jim narodí chlapeček a jméno mu vybrali spolu. Z jeho narození mají radost také dvojčata Lenka a Jakub (5).

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz