Jan Kuneš ze Kdyně se narodil v plzeňské porodnici 17. června s váhou 3 310 gramů a 51 centimetry. Rodiče Jana a Milan Kunešovi jméno svému prvorozenému synovi vybrali společně.

Ladislav Dvořák z Boru se narodil v domažlické porodnici 30. května v 13:22. Jeho váha při narození byla 2 780 gramů a míra 47 centimetrů. Jméno dostal po svém dědečkovi. Tatínek se také účastnil porodu.

Veronika Miluše Poláčková z Domažlic se narodila v domažlické porodnici 25. června v 18:01 s váhou 3 430 gramů a 49 centimetry. Rodiče Liliana Zdanovcová a Pavel Poláček předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno vybrali spolu. Z jejího narození mají radost i sourozenci Pavel (17) a Anička (9).

Petr Nozar z Újezdu Svatého Kříže se narodil 23. června v 17:27 v domažlické nemocnici s váhou 3 620 gramů a 53 centimetry. Maminka Alena Nozarová a tatínek Pavel Nozar přivítali svého očekávaného syna společně. Z jeho narození má radost také Andělka (5) a Pavlíček (3).

Lukáš Látal ze Spáňova se narodil v domažlické nemocnici 25. června v 8:15. Jeho váha při narození byla 2 900 gramů a míra 47 centimetrů. Rodiče Lenka Martínková a Jan Látal předem věděli, že se jim narodí chlapec a jméno mu vybrali společně. Z jeho narození se těší také bráška Kubík (4).

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz