Eliška Karbanová ze Staňkova se narodila v domažlické porodnici 14. června v 15:00. Její váha byla 3 220 gramů a míra 48 centimetrů. Rodiče Andrea Šagátová a Tomáš Karban předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno jí vybrali spolu. Tatínek se také účastnil porodu.

Julie Stará ze Kdyně se narodila v domažlické porodnici 17. června ve 03:37. Její váha byla 3 370 gramů a míra 50 centimetrů. Rodiče Kateřina Stará a Václav Toman předem věděli, že se jim narodí holčička a jménu jí vybrala maminka. Z jejího narození má radost také bráška Davídek (7)

Lukáš Žižka z Horšovského Týna se narodil 14. června v 21:03 v domažlické nemocnici s váhou 3 040 gramů a 47 centimetry. Maminka Radka Dvořáková a tatínek Lukáš Žižka přivítali svou očekávanou dceru společně.

Viktorie Kučová z Plzně (3 240 g, 47 cm) se narodila v domažlické porodnici 17. června v 11:19. Maminka Daniela Špatová a tatínek Petr Kuča svoji očekávanou dceru přivítali na světe společně. Z jejího narození má radost i bráška Matyáš (3).

Žofie Frčková se narodila v domažlické nemocnici 12. června v 5:21. Její váha při narození byla 3 320 gramů a míra 50 centimetrů. Rodiče Zuzana a Michal Frčkovi předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno jí vybrali spolu.

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz