Liliana Květová z Domažlic se narodila v domažlické porodnici 1. června v 18:25. Její váha při narození byla 3 840 gramů a míra 52 centimetrů. Pro maminku Hanu Květovou bylo pohlavní miminka překvapením, tatínek Jaroslav Květ však věděl, že se narodí holčička. Jméno jí vybrali společně.

Tereza Vodvářková z Ostromeče se narodila v domažlické porodnici 9. června ve 23:42. Její váha byla 2 940 gramů a míra 46 centimetrů. Rodiče Kateřina a Tomáš Vodvářkovi předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno jí vybrali spolu. Z jejího narození má radost i bráška Matyáš (3).

Tomáš Traxmandl z Horšovského Týna se narodil 10. června v 08:23 v domažlické nemocnici s váhou 3 140 gramů. Maminka Hana Traxmandlová svému prvorozenému synovi vybrala jméno sama.

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz