Zorka Lipovská z Horní Folmavy se narodila v domažlické porodnici 2. června ve 4:25. Její váha při narození byla 3 280 gramů a míra 50 centimetrů. Maminka Simona Levá a tatínek Jiří Lipovský předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno vybrali společně. Doma na ní čeká sestřička Rozálie (2).

Lilien Krutinová z Domažlic se narodila v domažlické porodnici 1. června v 17:01. Její váha byla 3 150 gramů a míra 47 centimetrů. Rodiče Sandra Brejchová a Tomáš Krutina přivítali prvorozenou očekávanou dceru společně. Jméno vymyslel tatínek.

Jozef Šufliarský z Poběžovic se narodil 1. června ve 02:22 v domažlické nemocnici s váhou 2 970 gramů a 49 centimetry. Maminka Monika Šufliarská a tatínek Jozef Šufliarský věděli, že se jim narodí chlapeček a jméno mu vybrali společně.

Vanesa Ferková ze Starého Spálence (2 970 g, 47 cm) se narodila v domažlické porodnici 5. června v 19:27. Maminka Šarlota Ferková a tatínek Matěj Kruliš se na svojí prvorozenou dceru velmi těšili. Jméno jí vybrali společně s babičkou.

Adrian Cin ze Semněvic se narodil 6. června v 00:01 v domažlické nemocnici s váhou 2 680 gramů a 47 centimetry. Rodiče Zuzana a František Cinovi předem věděli, že se jim narodí chlapeček a jménu mu vybrali společně. Z jeho narození mají radost sourozenci Jolana (12), Karolína (10), Michal (7), Mario (6) a Nikolas (2).

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz