Kateřina Hornová z Babylonu se narodila v domažlické porodnici 11. května v 5:24. Její váha při narození byla 3 700 gramů a míra 51 centimetrů. Maminka Alena Šlajsová a tatínek Vladimír Horn předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno vybrali společně. Doma na ní čeká Sophie (4).

Štěpán Láska z Domažlic se narodil 12. května v 21:33 v domažlické nemocnici s váhou 3 100 gramů a 49 centimetry. Rodiče Irena Rollová a Jiří Láska předem věděli, že se jim narodí chlapec a jméno vybrali spolu. Radost z brášky měla i Anetka (9).

Tomáš Bláha z Úšavy se narodil 10. května ve 18:05 v domažlické nemocnici s váhou 4 310 gramů a 53 centimetry. Maminka Karolína Bláhová a tatínek Aleš Bláha nevěděli, jestli se jim narodí holčička nebo chlapeček a jméno vybrali spolu. Doma se na něj těší i bráška Alešek (2).

Rozálie Zemková z Nové Vsi se narodila v domažlické porodnici 11. května v 17:23. Její váha byla 3 220 gramů a míra 50 centimetrů. Rodiče Markéta a Petr přivítali očekávanou dceru společně. Radost z jejího narození má i bráška Dominik (2).

Marie Sazamová ze Kdyně (3 800 g, 41 cm) se narodila v domažlické porodnici 14. května v 21:25. Rodiče Martina Sokolová a Jaroslav Sazama přivítali očekávanou dceru společně. Na sestřičku se doma těší i Barunka (6).

Zuzana Müllerová z Domažlic (4 070 g, 52 cm) se narodila v domažlické porodnici 14. května ve 20:10. Rodiče Hana Müllerová a David Komárek věděli, že jejich první dítě bude holčička a jméno jí vybrali společně. Tatínek se také účastnil porodu.

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz