Jan Trnka z Holýšova se narodil v domažlické porodnici 26. dubna v 19:09 s váhou 3540 gramů a 50 centimetry. Rodiče Lenka a Jan předem věděli, že se jim narodí chlapec a jménu mu vybrali společně. Z jeho narození má radost také sestřička Adélka (4).

Šimon Schiebert z Domažlic se narodil v domažlické porodnici 26. dubna v 00:17 s váhou 4440 gramů a 52 centimetry. Rodiče Eva a Milan předem věděli, že se jim narodí chlapec a jménu mu vybral tatínek, který se také účastnil porodu. Doma se na něj těší také bráška Vojta (2).

Terezka Matušková z Domažlic se narodila v domažlické nemocnici 25. dubna v 19:17. Její váha při narození byla 2580 gramů a míra 46 centimetrů. Narodila se Věře a Markovi, kteří své dceři vybrali jméno společně. Tatínek se také účastnil porodu. Doma se na sestřičku také těší bráška Šimon (18 měsíců).

Vašík Tauer z Chodova se narodil v domažlické nemocnici 30. dubna v 09:16. Jeho váha při narození byla 3660 gramů a míra 53 centimetrů. Narodil se Adéle Hruškové a Miroslavu Tauerovi, kteří předem věděli, že se jim narodí chlapec a vybrali mu jméno spolu. Doma se na něj těší také Adélka (3).

Aneta Schödelbauerová ze Starce se narodila v domažlické porodnici 29. dubna v 09:32. Její váha při narození byla 3520 gramů a míra 51 centimetrů. Maminka Jaroslava a tatínek Jiří předem nevěděli jestli se jim narodí holčička nebo chlapeček. A jméno vybrala spíše maminka. Ze své sestřičky má radost i Pepíno (3).

Adélka Šlehoferová ze Staňkova se narodila v domažlické porodnici 1. května ve 20:06. Její váha při narození byla 3000 gramů a míra 49 centimetrů. Maminka Tereza Leitlová a tatínek Josef Šlehofer předem nevěděli jestli se jim narodí holčička nebo chlapeček a jméno vybrali společně.

Leontýnka Hoidarová z Domažlic (3450 g, 49 cm) se narodila v domažlické porodnici 1. května v 01:35. Rodiče Veronika Holecová a David Hoidar předem věděli, že se jim narodí holčička a jménu jí vybrali společně. Porodu se také účastnil tatínek.

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz