Antonín Kůs z Vítání se narodil 8. dubna ve 02:53 v domažlické nemocnici s váhou 3 210 gramů a 49 centimetry. Maminka Jana Endlerová a tatínek Miroslav Kůst vybrali synovi jméno společně po svých dědečcích. A těší se na něj i sestra Aneta (19).

Eva Kabourková z Domažlic se narodila v domažlické porodnici 8. dubna v 8:36. Její váha při narození byla 3790 gramů a míra 50 centimetrů. Maminka Eva a tatínek Zdeněk předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno vybrali společně. Porodu se účastnil i tatínek.

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz

Jakub Rec z Klenčí pod Čerchovem se narodil 27. března v 06:10 v domažlické nemocnici s váhou 3 820 gramů a 50 centimetry.
FOTO: Právě jsme se narodili