Zuzana Piskáčková ze Kdyně se narodila v domažlické porodnici 3. března v 9:43. Její váha při narození byla 2 770 gramů a míra 47 centimetrů. Maminka Jana Piskáčková a tatínek Filip Hosnedl předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno vybrali společně. Doma na ní čeká Ema (2) a David (11).

Martin Šulai ze Kdyně se narodil 11. února ve 14:28 v klatovské nemocnici s váhou 3 250 gramů a 51 centimetry. Rodiče Jaroslava Janderová a Martin Šulai se na svého syna moc těšili.

Jakub Janda z Kolovče se narodil 26. února ve 08:26 v klatovské nemocnici s váhou 3 990 gramů a 51 centimetry. Maminka Kamila a tatínek Jiří věděli, že se jim narodí chlapeček a jméno vybrali společně.

Laura Sýkorová z Tachova se narodila v domažlické porodnici 5. března ve 15:46. Její váha byla 3 760 gramů a míra 53 centimetrů. Rodiče Julia Timková a Michal Sýkora přivítali prvorozenou očekávanou dceru společně.

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz.