Jan Hůrka ze Zahořan se v úterý 2. května v 8.25 hodin v domažlické porodnici narodil mamince Žanetě Cuchalové a tatínkovi Josefu Hůrkovi. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Na Honzíka, který vážil 3,70 kg a měřil 48 cm, se doma těší bráška Pepíček (2).

Michaela Ivanová z Boru u Tachova se v domažlické porodnici narodila ve čtvrtek 4. května v 9.29 hodin. Maminka Kateřina věděla dopředu, že se jí narodí holčička. Doma se na sestřičku, která vážila 2,87 kg a měřila 47 cm, těší Matyášek (6), Magdalenka (4) a Kačenka (2).

Dominik Zemko z Domažlic se v domažlické porodnici narodil ve středu 3. května v 15.34 hodin. Rodiče Markéta a Petr věděli, že si domů přivezou chlapečka, a při jeho narození byli spolu. Dominiček vážil 3 kg a měřil 48 cm.


Anna Popovská ze Kdyně přišla na svět v domažlické porodnici v úterý 2. května ve 20.55 hodin. Maminka Ljuba a tatínek Jan věděli, že Janičce (12) a Alence (11) přivezou domů sestřičku. Aničku, která vážila 3,70 kg a měřila 49 cm, přivítali rodiče na svět společně.

Jaroslav Fous ze Zahořan se v domažlické porodnici narodil v úterý 2. května ve 13.32 hodin mamince Radce a tatínkovi Jaroslavovi. Rodiče věděli dopředu, že budou mít chlapečka, a na svět ho přivítali společně. Doma se na Jarouška, který vážil 3,79 kg a měřil 52 cm, těší bráška Lukášek (5).

Bára Němečková z Domažlic se v domažlické porodnici narodila 28. dubna rodičům Jiřímu a Janě. Barunka vážila 2,95 kg a měřila 46 cm. Rodiče děkují personálu domažlické porodnice za vynikající péči.

Eliška Tauerová z Postřekova se narodila v domažlické porodnici ve středu 3. května v 16.58 hodin mamince Adéle Knopfové a tatínkovi Jiřímu Tauerovi. Rodiče věděli předem, že jejich prvorozené dítě bude holčička, a na svět ji přivítali společně. Eliška, které vážila 3,62 kg a měřila 51 cm, dostala jméno podle společného přání rodičů.