Damian Ferko ze Spálence se narodil 5. srpna v 17:03 v domažlické nemocnici s váhou 3460 gramů a 50 centimetry. Maminka Adéla Ferková a tatínek Honza Farkaš předem věděli, že se jim narodí chlapeček a jménu mu vybrala celá rodina. Z jeho narození má radost i bráška David (4).

Adrian Mihai Deneșan z Poběžovic se narodil 7. srpna v 05:58 v domažlické nemocnici s váhou 3220 gramů a 51 centimetry. Maminka Alena Kunešová a tatínek Petru-Mihai Deneșan předem věděli, že se jim narodí chlapeček a jménu mu vybrali spolu. Z jeho narození mají radost sourozenci Jana (13), Jarda (13 ) a Milan (9).

Ondřej Hynčík z Horšovského Týna se narodil 4. srpna v domažlické nemocnici s váhou 3310 gramů a 49 centimetry. Maminka Veronika Bicencová a tatínek Jakub Hynčík předem věděli, že se jim narodí chlapeček a jméno mu vybrali společně.

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz