Jakub Mleziva z Domažlic se narodil v klatovské porodnici v pátek 12. dubna v 11:37 hodin mamince Aleně a tatínkovi Zdeňkovi. Rodiče věděli, že budou mít chlapečka a při jeho narození byli spolu. Velkou radost z brášky, který vážil 2950 g a měřil 48 cm, má Matýsek (2) a Péťa (9).

Vanesa Štenglová ze Staňkova (3370 gramů, 50 cm) se narodila v klatovské porodnici 26. dubna ve 13:15. Narodila se rodičům Martinovi Štenglovi a Miroslavě Höslové, kteří své prvorozené dceři vybrali jméno společně.

Zuzana Jaciková z Blížejova se narodila v domažlické nemocnici 4. května v 6:58. Její váha při narození byla 3410 gramů a míra 50 centimetrů. Narodila se Sabině a Filipovi, kteří své dceři vybrali jméno společně. Tatínek se také účastnil porodu.

Julie Švajková z Valdorfu se narodila v domažlické nemocnici 7. května ve 3:19. Její váha při narození byla 3310 gramů a míra 49 centimetrů. Rodiče Lucie Šmídová a Milan Švajka předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno vybrali společně. Na svou sestřičku se také těšil Láďa (3,5).

Viktorie Kaiglová ze Sedlic se narodila v domažlické porodnici 7. května v 09:35. Její váha při narození byla 3500 gramů a míra 50 centimetrů. Maminka Veronika Chupíková a tatínek Tomáš Kaigl předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno vybrali spolu. Tatínek se bohužel nestihl účastnit porodu.

Veronika Pavlíčková z Klenčí pod Čerchovem se narodila v domažlické porodnici 9. května v 10:37. Její váha při narození byla 2870 gramů a míra 48 centimetrů. Maminka Petra a tatínek Václav Pavlíčkovi předem věděli, že se jim narodí holčička a jméno vybrali spolu.

Diana Havlová z Hradiště (2430 g, 47 cm) se narodila v domažlické porodnici 8. května v 15:57. Rodiče Eliška a Václav Havlovi předem věděli, že se jim narodí holčička a jménu jí vybral tatínek s dcerou. Porodu se také účastnil tatínek.Radost z ní měla i sestřička Ellenka (7).

Vážení rodiče, každý týden jezdíme do domažlické porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme nebo možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v našich novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) a základní informace na e-mailovou adresu: redakce.domazlicky@denik.cz