VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: DOMAŽLICE

Pětadvacetiletá žena se pokusila o sebevraždu, oznámil její otec

Domažlice – Krátce po úterní půlnoci přijali domažličtí strážníci na lince 156 oznámení pokusu o sebevraždu, kterého se dle oznamovatele právě dopouští pětadvacetiletá žena.

Domažlická senior akademie končí ve čtvrtek

Domažlice – Již ve čtvrtek bude přednáškou o finanční gramotnosti ukončen tříměsíční projekt Domažlická senior akademie. Akce, kterou pro starší občany Domažlic připravila Městská policie Domažlice ve spolupráci s Městskou radou seniorů Domažlice, byla hojně navštěvovaná a získala si plno pozitivních ohlasů.

Na domažlické radnici ocenili zdravotně postižené a chronicky nemocné plavce

Domažlice – Již začátkem letošního roku pro svěřence MCT CZ, z. s., v doprovodu rodičů uspořádalo Město Domažlice setkání na radnici, během kterého byly oceněny děti a mládež se zdravotním postižením a chronickým onemocněním.

Nadšenci uklidili Baldovské návrší

Domažlice – Velkými milovníky a přáteli čisté přírody jsou Kristina Cinterhofová a její přítel Zdeněk Bacík. Ve své malé ekologické skupince vyrážejí několikrát do roka uklízet cestu na Baldovské návrší.

Senior akademii čekají poslední tři přednášky

Domažlice – Čtvrteční přednáškou o základech sebeobrany bude po třítýdenní pauze pokračovat cyklus tematických bloků Domažlické senior akademie.

Koncert přinese nádech Francie

Domažlice – Městské kulturní středisko v Domažlicích přivítá dnes od 19.30 hodin Radku Fišarovou jako Maddame de Paris.

Zavedením e-receptu nastává zásadní změna v předepisování a výdejích

Domažlice – V roce 2018 nastává zásadní změna v předepisování a výdejích léků na recepty. Změna je totiž způsobená zavedením takzvaného e-receptu.

Pole dance zformuje vaši postavu

Domažlice – Pracovat se svým tělem a zformovat postavu. To jsou hlavní cíle výzvy, která se skrývá pod pojmem Pole dance.

V Domažlicích řídil opilec

Domažlice – Hlídka domažlických strážníků odhalila během středeční noční směny řidiče, který usedl za volat svého vozu pod vlivem alkoholu.

V Domažlicích se chystají na Tříkrálovou sbírku

Domažlice – Kašpar, Melichar a Baltazar během následujících dní může navštívit i Vaši domácnost, jelikož se znovu po roce rozjíždí tradiční dobročinná akce.

Nová kniha Petra Štaubera pojednává o nakradeném zlatě

Domažlice – Na pultech knihkupectví se objevila nová kniha domažlického publicisty Petra Štaubera Ve stopách Eichmannova zlata. Jde o autorovu třetí knihu.

Zabíjačkové hody přilákaly pod stromeček desítky milovníků vepřového

Domažlice – Ovar, koleno, jaternice, jelítka a tlačenka voněly náměstím.

Domažlické seniory poučili o stravě i cvičení

Domažlice – Základy zdravé stravy, mýty v potravě i návody na zdravý pohyb včetně cviků vhodných pro seniory – to vše se dozvěděli účastníci minulého bloku Domažlické senior akademie na téma Senior v kondici, kterou vedla výživová poradkyně Monika Anderlová.

Domažličtí se mohou zapojit do psaní dopisů na podporu politických vězňů

Domažlice – I zájemci z Domažlic se mohou zapojit do velké akce upozorňující na porušování práv.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT