deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

30. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
00:30 Golf Muži – 2. kolo muži -
00:45 Veslování Muži – skif – finále F muži -
00:55 Veslování Ženy – skif – finále F ženy -
01:05 Veslování Muži – skif – finále E muži -
01:15 Veslování Ženy – skif – finále E ženy -
01:25 Veslování Ženy – skif – finále D ženy -
01:30 Jezdectví Všestrannost - drezura – družstva a jednotlivci – 1. den – 1. zkouška m/ž -
01:35 Veslování Muži – skif – finále D muži -
01:45 Veslování Ženy – skif – finále C ženy -
01:55 Veslování Muži – skif – finále C muži -
02:00 Atletika Ženy - 100 m - 1. rozběh ženy -
02:00 Badminton Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy -
02:00 Házená Argentina 23:25 Brazílie muži -
02:00 Ragby Fidži 41:5 Brazílie ženy -
02:00 Sportovní střelba Ženy - 25 m sportovní pistole – kvalifikace – rychlopalba ženy -
02:00 Plážový volejbal USA 2:1 Nizozemsko ženy -
02:00 Volejbal Kanada 3:0 Venezuela muži -
02:05 Veslování Ženy – skif – finále B ženy -
02:07 Atletika Ženy - 100 m - 2. rozběh ženy -
02:14 Atletika Ženy - 100 m - 3. rozběh ženy -
02:15 Atletika Muži – výška – kvalifikace – skupina A muži -
02:15 Atletika Muži – výška – kvalifikace – skupina B muži -
02:15 Veslování Muži – skif – finále B muži -
02:30 Lukostřelba Ženy – osmifinále ženy -
02:30 Atletika Muži - 3000 m překážek – 1. rozběh muži -
02:30 Ragby Kanada 0:31 Francie ženy -
02:33 Veslování Ženy – skif – finále A ženy
02:43 Lukostřelba Ženy – osmifinále ženy -
02:45 Atletika Muži – disk – kvalifikace – skupina A muži -
02:45 Badminton Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy -
02:45 Veslování Muži – skif – finále A muži
02:47 Atletika Muži - 3000 m překážek – 2. rozběh muži -
02:56 Lukostřelba Ženy – osmifinále ženy -
03:00 Basketbal Belgie 87:52 Portoriko ženy -
03:00 Šerm - - - muži -
03:00 Šerm USA 39:45 Japonsko muži -
03:00 Ragby Čína 29:0 Japonsko ženy -
03:00 Plážový volejbal Itálie 1:2 Švýcarsko muži -
03:04 Atletika Muži - 3000 m překážek – 3. rozběh muži -
03:05 Veslování Ženy - osma – finále A ženy
03:09 Lukostřelba Ženy – osmifinále ženy -
03:22 Lukostřelba Ženy – osmifinále ženy -
03:25 Atletika Ženy – 800 m – 1. rozběh ženy -
03:25 Veslování Muži - osma – finále A muži
03:30 Badminton Smíšená čtyřhra - o bronz smíšené
03:30 Ragby Austrálie 12:14 USA ženy -
03:30 Plavání Muži - 100 m motýlek – 1. semifinále muži -
03:33 Atletika Ženy – 800 m – 2. rozběh ženy -
03:35 Lukostřelba Ženy – osmifinále ženy -
03:35 Pozemní hokej Jihoafrická rep. 1:4 Německo ženy -
03:35 Plavání Muži - 100 m motýlek – 2. semifinále muži -
03:41 Atletika Ženy – 800 m – 3. rozběh ženy -
03:41 Plavání Ženy - 200 m prsa – finále ženy
03:45 BMX závod Muži – semifinále – 1. jízda muži -
03:48 Lukostřelba Ženy – osmifinále ženy -
03:49 Atletika Ženy – 800 m – 4. rozběh ženy -
03:50 Plavání Muži - 200 m znak – finále muži
03:57 Atletika Ženy – 800 m – 5. rozběh ženy -
03:59 Plavání Ženy - 100 m volný způsob – finále ženy
04:00 BMX závod Ženy – semifinále – 1. jízda ženy -
04:00 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále ženy -
04:00 Házená Bahrajn 32:30 Japonsko muži -
04:00 Pozemní hokej Austrálie 1:1 Španělsko muži -
04:00 Judo Muži – nad 100 kg – 2. kolo muži -
04:00 Judo Ženy – nad 78 kg – 2. kolo ženy -
04:00 Ragby Velká Británie 31:0 Keňa ženy -
04:00 Plážový volejbal Chile 2:0 Maroko muži -
04:01 Lukostřelba Ženy – osmifinále ženy -
04:05 Atletika Ženy – 800 m – 6. rozběh ženy -
04:05 Volejbal Brazílie 3:1 USA muži -
04:06 Judo Muži – nad 100 kg – 2. kolo muži -
04:06 Judo Ženy – nad 78 kg – 2. kolo ženy -
04:12 Judo Muži – nad 100 kg – 2. kolo muži -
04:12 Judo Ženy – nad 78 kg – 2. kolo ženy -
04:15 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále ženy -
04:16 BMX závod Muži – semifinále – 2. jízda muži -
04:16 Plavání Muži - 200 m polohový závod – finále muži
04:18 Judo Muži – nad 100 kg – 2. kolo muži -
04:18 Judo Ženy – nad 78 kg – 2. kolo ženy -
04:20 Atletika Muži – disk – kvalifikace – skupina B muži -
04:24 Judo Muži – nad 100 kg – 2. kolo muži -
04:24 Judo Ženy – nad 78 kg – 2. kolo ženy -
04:25 Atletika Muži – 400 m překážek – 1. rozběh muži -
04:25 Šerm - - - muži -
04:25 Šerm Francie 44:45 Japonsko muži -
04:25 Šerm Jižní Korea 44:39 Švýcarsko muži -
04:25 Šerm Ukrajina 35:45 Čína muži -
04:25 Šerm Itálie 34:45 ROC muži -
04:30 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále ženy -
04:30 Judo Muži – nad 100 kg – 2. kolo muži -
04:30 Judo Ženy – nad 78 kg – 2. kolo ženy -
04:31 BMX závod Ženy – semifinále – 2. jízda ženy -
04:33 Atletika Muži – 400 m překážek – 2. rozběh muži -
04:35 Plavání Ženy - 200 m znak – 1. semifinále ženy -
04:36 Judo Muži – nad 100 kg – osmifinále muži -
04:36 Judo Ženy – nad 78 kg – 2. kolo ženy -
04:41 Atletika Muži – 400 m překážek – 3. rozběh muži -
04:42 Judo Muži – nad 100 kg – osmifinále muži -
04:42 Judo Ženy – nad 78 kg – 2. kolo ženy -
04:42 Plavání Ženy - 200 m znak – 2. semifinále ženy -
04:47 BMX závod Muži – semifinále – 3. jízda muži -
04:48 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále ženy -
04:48 Judo Muži – nad 100 kg – osmifinále muži -
04:48 Judo Ženy – nad 78 kg – 2. kolo ženy -
04:49 Atletika Muži – 400 m překážek – 4. rozběh muži -
04:54 Judo Muži – nad 100 kg – osmifinále muži -
04:54 Judo Ženy – nad 78 kg – 2. kolo ženy -
04:57 Atletika Muži – 400 m překážek – 5. rozběh muži -
05:00 Baseball/Softbal Mexiko 0:1 Dominikánská rep. muži -
05:00 Judo Muži – nad 100 kg – osmifinále muži -
05:00 Judo Ženy – nad 78 kg – 2. kolo ženy -
05:02 BMX závod Ženy – semifinále – 3. jízda ženy -
05:03 Box Ženy - welterová váha (64-69 kg) – 1. čtvrtfinále ženy -
05:05 Jachting Muži - třída 470 – 5. závod muži -
05:05 Jachting Muži - třída 49er – 7. závod muži -
05:05 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 9. závod ženy -
05:06 Judo Muži – nad 100 kg – osmifinále muži -
05:06 Judo Ženy – nad 78 kg – osmifinále ženy -
05:12 Judo Muži – nad 100 kg – osmifinále muži -
05:12 Judo Ženy – nad 78 kg – osmifinále ženy -
05:15 Atletika Ženy – 100 m – 1. rozběh ženy -
05:15 Jachting Ženy - třída 470 – 5. závod ženy -
05:18 Box Ženy - welterová váha (64-69 kg) - 2. čtvrtfinále ženy -
05:18 Judo Muži – nad 100 kg – osmifinále muži -
05:18 Judo Ženy – nad 78 kg – osmifinále ženy -
05:23 Atletika Ženy – 100 m – 2. rozběh ženy -
05:24 Judo Muži – nad 100 kg – čtvrtfinále muži -
05:24 Judo Ženy – nad 78 kg – osmifinále ženy -
05:25 BMX závod Muži – finále muži
05:30 Judo Muži – nad 100 kg – čtvrtfinále muži -
05:30 Judo Ženy – nad 78 kg – osmifinále ženy -
05:31 Atletika Ženy – 100 m – 3. rozběh ženy -
05:35 BMX závod Ženy – finále ženy
05:36 Box Muži - welterová váha (63-69 kg) – 1. čtvrtfinále muži -
05:36 Judo Muži – nad 100 kg – čtvrtfinále muži -
05:36 Judo Ženy – nad 78 kg – osmifinále ženy -
05:39 Atletika Ženy – 100 m – 4. rozběh ženy -
05:42 Judo Muži – nad 100 kg – čtvrtfinále muži -
05:42 Judo Ženy – nad 78 kg – osmifinále ženy -
05:45 Šerm - - - muži -
05:45 Šerm Francie 45:37 Švýcarsko muži -
05:45 Šerm Itálie 39:45 Ukrajina muži -
05:45 Pozemní hokej Irsko 0:1 Indie ženy -
05:47 Atletika Ženy – 100 m – 5. rozběh ženy -
05:48 Judo Ženy – nad 78 kg – osmifinále ženy -
05:51 Box Muži - welterová váha (63-69 kg) – 2. čtvrtfinále muži -
05:54 Judo Ženy – nad 78 kg – čtvrtfinále ženy -
05:55 Atletika Ženy – 100 m – 6. rozběh ženy -
06:00 Skoky na trampolíně Ženy – kvalifikace ženy -
06:00 Judo Ženy – nad 78 kg – čtvrtfinále ženy -
06:00 Ragby Nový Zéland 33:0 ROC ženy -
06:00 Jachting Muži - třída 49er – 8. závod muži -
06:03 Atletika Ženy – 100 m – 7. rozběh ženy -
06:06 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) – 1. čtvrtfinále muži -
06:06 Judo Ženy – nad 78 kg – čtvrtfinále ženy -
06:12 Judo Ženy – nad 78 kg – čtvrtfinále ženy -
06:15 Pozemní hokej Kanada 4:4 Jihoafrická rep. muži -
06:20 Jachting Muži - třída 470 – 6. závod muži -
06:20 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 10. závod ženy -
06:24 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) – 2. čtvrtfinále muži -
06:30 Jachting Ženy - třída 470 – 6. závod ženy -
06:39 Box Muži - těžká váha (81-91 kg) – 1. čtvrtfinále muži -
06:40 Basketbal USA 86:69 Japonsko ženy -
06:40 Šerm - - - muži -
06:40 Šerm Japonsko 45:38 Jižní Korea muži -
06:40 Šerm Čína 38:45 ROC muži -
06:54 Box Muži - těžká váha (81-91 kg) – 2. čtvrtfinále muži -
06:55 Jachting Muži - třída 49er – 9. závod muži -
07:00 Vodní slalom Muži – K1 – semifinále muži -
07:00 Sportovní střelba Ženy - 25 m sportovní pistole – finále ženy
07:00 Vodní pólo Jihoafrická rep. 1:33 Nizozemsko ženy -
07:15 Házená Francie 36:31 Španělsko muži -
07:20 Volejbal Japonsko 0:3 Polsko muži -
07:30 Šerm Francie 45:39 Ukrajina muži -
07:30 Šerm Itálie 36:34 Švýcarsko muži -
07:35 Jachting Muži - třída Laser – 9. závod muži -
07:45 Lukostřelba Ženy – čtvrtfinále ženy -
07:50 Skoky na trampolíně Ženy – finále ženy
07:50 Jachting Ženy - třída 49er FX – 7. závod ženy -
08:00 Lukostřelba Ženy – čtvrtfinále ženy -
08:00 Skoky do vody Ženy - 3 m prkno – jednotlivci – 1. kolo ženy -
08:00 Tenis Muži - čtyřhra - finále muži
08:00 Tenis Muži - čtyřhra - o bronz muži
08:00 Tenis Muži - dvouhra - semifinále muži -
08:00 Tenis Muži - dvouhra - semifinále muži -
08:00 Tenis Smíšená čtyřhra - semifinále smíšené -
08:00 Tenis Smíšená čtyřhra - semifinále smíšené -
08:00 Plážový volejbal Austrálie 1:2 ROC ženy -
08:15 Lukostřelba Ženy – čtvrtfinále ženy -
08:30 Lukostřelba Ženy – čtvrtfinále ženy -
08:30 Badminton Smíšená čtyřhra - finále smíšené
08:30 Vodní pólo USA 18:5 ROC ženy -
08:45 Lukostřelba Ženy – semifinále ženy -
08:45 Jachting Ženy - třída 49er FX – 8. závod ženy -
08:50 Jachting Muži - třída Laser – 10. závod muži -
09:00 Lukostřelba Ženy – semifinále ženy -
09:00 Vodní slalom Muži – K1 – finále muži
09:00 Plážový volejbal Itálie 2:1 Polsko muži -
09:15 Házená Švédsko 22:27 Egypt muži -
09:25 Volejbal Argentina 3:2 Tunisko muži -
09:30 Lukostřelba Ženy – o bronz ženy
09:30 Ragby Kanada 45:0 Brazílie ženy -
09:40 Jachting Ženy - třída 49er FX – 9. závod ženy -
09:45 Lukostřelba Ženy – finále ženy
09:45 Badminton Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy -
10:00 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále ženy -
10:00 Fotbal Kanada 0:0 Brazílie ženy -
10:00 Judo Ženy – nad 78 kg – opravy ženy -
10:00 Ragby Keňa 21:17 Japonsko ženy -
10:00 Plážový volejbal Španělsko 0:2 Čína ženy -
10:08 Judo Ženy – nad 78 kg – opravy ženy -
10:15 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále ženy -
10:17 Judo Ženy – nad 78 kg – semifinále – tabulka B ženy -
10:20 Basketbal Francie 87:62 Nigérie ženy -
10:25 Judo Ženy – nad 78 kg – semifinále – tabulka A ženy -
10:30 Badminton Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy -
10:30 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále ženy -
10:30 Jezdectví Všestrannost – drezura – družstva a jednotlivci – 1. den – 2. zkouška m/ž -
10:30 Ragby Nový Zéland 36:0 ROC ženy -
10:34 Judo Muži – nad 100 kg – opravy muži -
10:42 Judo Muži – nad 100 kg – opravy muži -
10:48 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále ženy -
10:51 Judo Muži – nad 100 kg – semifinále – tabulka B muži -
10:59 Judo Muži – nad 100 kg – semifinále – tabulka A muži -
11:00 Fotbal Velká Británie 3:4 Austrálie ženy -
11:03 Box Ženy - welterová váha (64-69 kg) – 3. čtvrtfinále ženy -
11:08 Judo Ženy – nad 78 kg – o bronz – tabulka A ženy
11:15 Badminton Muži - čtyřhra - semifinále muži -
11:16 Judo Ženy – nad 78 kg – o bronz – tabulka B ženy
11:18 Box Ženy - welterová váha (64-69 kg) – 4. čtvrtfinále ženy -
11:20 Vodní pólo Japonsko 13:17 Maďarsko ženy -
11:25 Judo Ženy – nad 78 kg – finále ženy
11:30 Šerm - - - muži -
11:30 Šerm Jižní Korea 45:42 Čína muži
11:30 Pozemní hokej Japonsko 3:5 Indie muži -
11:30 Ragby Fidži 14:12 Austrálie ženy -
11:33 Judo Muži – nad 100 kg – o bronz – tabulka A muži
11:36 Box Muži - welterová váha (63-69 kg) – 3. čtvrtfinále muži -
11:42 Judo Muži – nad 100 kg – o bronz – tabulka B muži
11:50 Judo Muži – nad 100 kg – finále muži
11:51 Box Muži - welterová váha (63-69 kg) – 4. čtvrtfinále muži -
12:00 Atletika Ženy – 5000 m – 1. rozběh ženy -
12:00 Badminton Muži - čtyřhra - semifinále muži -
12:00 Baseball/Softbal USA 8:1 Izrael muži -
12:00 Fotbal Švédsko 3:1 Japonsko ženy -
12:00 Pozemní hokej Argentina 4:1 Nový Zéland muži -
12:00 Ragby USA 12:21 Velká Británie ženy -
12:00 Plavání Muži - 50 m volný způsob – 1. rozplavba muži -
12:04 Plavání Muži - 50 m volný způsob – 2. rozplavba muži -
12:05 Atletika Ženy – trojskok – kvalifikace – skupina A ženy -
12:05 Atletika Ženy – trojskok – kvalifikace – skupina B ženy -
12:06 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) – 3. čtvrtfinále muži -
12:06 Plavání Muži - 50 m volný způsob – 3. rozplavba muži -
12:08 Plavání Muži - 50 m volný způsob – 4. rozplavba muži -
12:10 Plavání Muži - 50 m volný způsob – 5. rozplavba muži -
12:12 Plavání Muži - 50 m volný způsob – 6. rozplavba muži -
12:14 Plavání Muži - 50 m volný způsob – 7. rozplavba muži -
12:16 Plavání Muži - 50 m volný způsob – 8. rozplavba muži -
12:18 Plavání Muži - 50 m volný způsob – 9. rozplavba muži -
12:20 Plavání Muži - 50 m volný způsob – 10. rozplavba muži -
12:23 Plavání Ženy - 50 m volný způsob – 1. rozplavba ženy -
12:24 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) – 4. čtvrtfinále muži -
12:25 Atletika Ženy – koule - kvalifikace - skupina A ženy -
12:25 Atletika Ženy – koule - kvalifikace - skupina B ženy -
12:26 Atletika Ženy – 5000 m – 2. rozběh ženy -
12:26 Plavání Ženy - 50 m volný způsob – 2. rozplavba ženy -
12:28 Plavání Ženy - 50 m volný způsob – 3. rozplavba ženy -
12:30 Šerm Japonsko 45:36 ROC muži
12:30 Házená Portugalsko 28:34 Dánsko muži -
12:30 Ragby Francie 24:10 Čína ženy -
12:30 Plavání Ženy - 50 m volný způsob – 4. rozplavba ženy -
12:32 Plavání Ženy - 50 m volný způsob – 5. rozplavba ženy -
12:34 Plavání Ženy - 50 m volný způsob – 6. rozplavba ženy -
12:36 Plavání Ženy - 50 m volný způsob – 7. rozplavba ženy -
12:38 Plavání Ženy - 50 m volný způsob – 8. rozplavba ženy -
12:39 Box Muži - těžká váha (81-91 kg) – 3. čtvrtfinále muži -
12:40 Volejbal Itálie 3:1 Írán muži -
12:41 Plavání Ženy - 50 m volný způsob – 9. rozplavba ženy -
12:43 Plavání Ženy - 50 m volný způsob – 10. rozplavba ženy -
12:45 Plavání Ženy - 50 m volný způsob – 11. rozplavba ženy -
12:48 Plavání Muži - 1500 m volný způsob – 1. rozplavba muži -
12:50 Vodní pólo Španělsko 15:9 Austrálie ženy -
12:54 Box Muži - těžká váha (81-91 kg) – 4. čtvrtfinále muži -
13:00 Atletika Smíšená štafeta 4x400 m – 1. rozběh smíšené -
13:00 Fotbal Nizozemsko 2:2 USA ženy -
13:00 Stolní tenis Muži – dvouhra – o bronz muži
13:00 Plážový volejbal Itálie 0:2 Kuba ženy -
13:06 Plavání Muži - 1500 m volný způsob – 2. rozplavba muži -
13:12 Atletika Smíšená štafeta 4x400 m – 2. rozběh smíšené -
13:23 Plavání Muži - 1500 m volný způsob – 3. rozplavba muži -
13:30 Atletika Muži – 10.000 m – finále muži
13:40 Plavání Muži - 1500 m volný způsob – 4. rozplavba muži -
13:45 Pozemní hokej Německo 3:1 Nizozemsko muži -
13:57 Plavání Ženy - štafeta 4x100 m polohový závod – 1. rozplavba ženy -
14:00 Basketbal Čína 76:74 Austrálie ženy -
14:00 Stolní tenis Muži – dvouhra – finále muži
14:00 Plážový volejbal Polsko 1:2 Brazílie muži -
14:03 Plavání Ženy - štafeta 4x100 m polohový závod – 2. rozplavba ženy -
14:10 Plavání Muži - štafeta 4x100 m polohový závod – 1. rozplavba muži -
14:15 Pozemní hokej Belgie 2:2 Velká Británie muži -
14:15 Plavání Muži - štafeta 4x100 m polohový závod – 2. rozplavba muži -
14:30 Házená Německo 28:23 Norsko muži -
14:45 Volejbal ROC 1:3 Francie muži -
15:00 Plážový volejbal Katar 2:0 USA muži -
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020