„Doufejme, že se naše společné dílo návštěvníkům líbilo a že se z naší první společné výstavy stane tradice," řekl Josef Fidrant, který je předsedou domažlických zahrádkářů a zároveň předsedou městské rady seniorů.

Z výpěstků ze zahrádek zde byla vidět nádherně zbarvená jablka, hrušky, ale také například brambory, česnek, dýně či podzimní květiny.
Seniorky připravily nezměrné množství pletených výrobků a upekly i perníkové dekorace.

„Výrobky většinou pleteme do burzy nebo na výstavy. Z výtěžku pak dotujeme naši činnost. Co zbude, věnujeme do domova seniorů nebo do dětského domova," řekla Jaroslava Kaucká

Se svými výrobky s velikonoční, vánoční i dušičkovou tematikou se pochlubila šestasedmdesátiletá Marie Hlaváčková, dlouholetá obyvatelka domažlického městského domu seniorů.

„Když mám volnou chvilku, pustím se do práce. Používám papír, přízi, bublinkovou fólii, zkrátka jakýkoliv dostupný materiál. Inspiraci hledám v knihách nebo v novinách a různých časopisech. Ráda zkouším nové věci. Ruční práce jsem měla ráda odjakživa, tak proč bych se jim nyní, když mám dost času, nevěnovala," řekla Hlaváčková.