V sousedství vánočního stromu tu vyrostl po rukama místních dobrovolných hasičů stan, v němž příchozím tradičně zazpívaly děti z Mateřské a základní školy Chodov.

„Ráda bych poděkovala paní ředitelce Evě Altmanové za pásmo vánočních písní a koled, které s dětmi nacvičila, pak také Milanu Mathauserovi, Jiřímu Kapicovi, Jarmilu Etzlovi, Janu Knoppovi a Robertu Ondruchovi za přípravu stromečku a jeho načepení, dále i osvětlení a ozvučení dnešní akce," nechala se slyšet místostarostka obce Martina Vaňková.

Také letos děti převzaly za své vystoupení adventní kalendáře, o nápoje pro zahřátí – čaj i grog, se postarali Alena Vogeltanzová a Petr Mleziva.

„Jako každý rok jsme zazpívali známé a oblíbené vánoční písničky, které s námi nacvičovala celý listopad paní ředitelka. Během zpívání se zásluhou místních hasičů rozzářil vánoční stromeček. Přišlo se na nás podívat hodně lidí, kteří nám po každé písničce zatleskali. Bylo sice chladno, ale mohli jsme se zahřát u ohně a dát si teplý čaj, který připravila naše paní kuchařka. Odměnou za vystoupení nám byly adventní kalendáře, za které moc děkujeme," nechali se slyšet žáci 4. a 5. ročníku chodovské školy.

„Jsem moc ráda, že u nás takto spolupracujeme, že je aktivní škola i hasiči. Bez nich by se žádná akce nemohla povést, za to jim velice děkuji," uvedla na závěr místostarostka.