Tato hořká komedie, jejímž autorem je Martin Volf, měla svou premiéru vloni v říjnu v Kulturním domě v Kolovči a v současné době je jejich zatím nejúspěšnější hrou! Ten, kdo Urologii ještě neměl možnost zhlédnout, může tak napravit v následujícím týdnu, konkrétně v pátek 19. ledna, kdy s ní Kolofantí vystoupí ve velkém sále domažlického městského kulturního střediska.

„Jestli mohu doporučit, jděte na Urologii do Domažlic, protože bude super atmosféra. Už před týdnem bylo prodáno 240 vstupenek, tak si myslím, že bude skoro plno. To už jsme tam jednou zažili s hrou Sauna a vzpomínáme na to. Právě v tom se teď hodně odlišujeme od ostatních, protože na rozdíl od jiných souborů na nás chodí lidi i venku,“ říká Martin Volf, autor této úspěšné hry.

Kolofantí samozřejmě ani v letošním roce nebudou zahálet, pro své fanoušky a věrné diváky chystají zatím nejnáročnější projekt – tentokrát muzikál! „Pokud vše klapne, měl by v říjnu spatřit světlo světa náš muzikál s názvem „Zbývá příběh náš“, ke kterému jsem já napsal libreto a hudbu dodala skupina Znouzecnost,“ prozradil k připravovanému projektu Volf.