Ta koncertuje od roku 2009 a v její diskografii můžete najít už tři počiny – Na 50%, Chlebíčky, děvky a chlast! a Ze srdce Evropy. Punková parta je obohacena o trumpetu a trombón a toto neobvyklé spojení si můžete vychutnat už dnes večer ve Staňkově. Předtím si ale ještě můžete přečíst náš krátký rozhovor.

Jak jste se dali dohromady?
Já (Joska) jsem od mládí chodil do národopisných kroužků a učil jsem se hrát na nástroje. Na základce jsem přemluvil Kubu, aby si koupil basovku a založil se mnou kapelu. Pak se k nám postupně přidávali ostatní členové. Za zmínku stojí to, že jsme do kapely nově přibrali trombónistu, a tím rozšířili dechovou sekci, kde už byl trumpetista. Je to super, spojit trombón a trumpetu.

Žánrově se řadíte kam? Vyhovuje to celé kapele?
Žánr ska-punk je styl, ve kterém jsme se našli. Asi to bude tím, že já rád poslouchám californskej punk a kluci ujíždějí na skáčku. Prostě se snažíme spojit dohromady to, co každého baví, a ve výsledku to baví nás všechny.

Hudbu a texty si skládáte sami? Kde berete inspiraci?
Hudbu si skládáme sami s tím, že texty píše Kuba, který na to má z nás nejlepší hlavu a talent. Inspiraci hledáme v tom, co nám život nadělí. Škola, práce, kamarádi, holky, války, politika, prostě to, co máme v hlavě, o tom píšeme.

Připravujete album?
Právě jsme ve fázi přípravy nové desky. Už jsme natočili první demo, na kterém je osm písniček, se nimiž teď jezdíme i na koncerty, abychom získali nějaký reakce od lidí a abychom si na ně zvykli. Ještě chceme natočit jedno demo, protože máme další nápady. No a máme v plánu koncem léta jít do studia a nahrát naši první oficiální desku, abychom ji mohli na podzim vydat.

Těšíte na Shock of Rock?
Na Shock of Rock se samozřejmě těšíme, dokonce i Antonín Steinberger se těší, protože ve Staňkově ještě nehrál, a hlavně se těší na akci, kterou připravujou pohodový kluci, který chtějí podpořit mladý kapely a dát jim prostor. (seb, bud)