Letos však byl důvod k oslavě o to větší, že se jednalo o jubilejní 70. ročník. A stejně jako každoročně, i letos bylo zcela vyprodáno už s předstihem.

„Bylo to skvělé, ples měl velký ohlas, byla příjemná zábava a nálada mezi lidmi vynikající. Ještě ve tři hodiny ráno tu bylo docela dost lidí, " nešetřil chválou domažlický rybář Zdeněk Borník.

Pořadatelé zajistili pohoštění pro každý stůl, a nejen to – u příležitosti 70. plesu nechali vytvořit pamětní přívěšky na klíče, které dostal každý návštěvník plesu. Chybět nemohla ani bohatá tombola, ve které bylo na osm stovek nejen rybářských cen a dalších přibližně pětadvacet výher pak bylo v loterii. Návštěvníci s největším štěstím si pak domů odnesli televizor, motorovou pilu nebo dvacetikilové sele.

„K tanci a poslechu nám hrála kapela Hájenka a musím říct, že tentokrát se předvedla úplně špičkově," podotkl Borník a na závěr za pořádající rybáře poděkoval všem, kteří pomohli ples realizovat, sponzorům, kteří na ples přispěli, a samozřejmě také všem návštěvníkům.