Absolutním vítězem mezi motocyklisty a současně také vítězem kategorie strojů do roku výroby 1945 s motory o objemu nad 250 ccm se stal Dušan Schweiner ze Kdyně s Indianem Scout.

Mezi jezdci se stejně starými stroji, ale s motory do 250 ccm obsadil 2. místo další kdyňský jezdec Petr Sauer na ČZ 175. Pohár za druhé místo vybojoval také Zdeněk Královec z Domažlic s Jawou 250, jenž startoval v kategorii motocyklů poválečné výroby.

Opět se dařilo i kdyňským hasičům s vozem Laurin a Klement, kteří skončili třetí v kategorii nejstarších automobilů do roku výroby 1925. Třetí místo v hodnocení Dámského poháru pak náleželo horšovskotýnské Petře Míškové se Simcou 5, která startuje v barvách VCC Plzeň.

Podle ohlasů účastníků lze za vítěze označit i pořadatele z Veteran car clubu Domažlice. Soutěžící oceňovali nejen výborně připravenou akci, ale také skvělou atmosféru a diváckou kulisu podél trati.

Autor: Jan Pek