Plzeňský Freddie Mercury se svojí kapelou zahrál kromě nejznámějších hitů jako I Want To Break Free, Radio Ga Ga, We Will Rock You nebo Bohemian Rhapsody i některé méně známé, ale zajímavé písně.

Nadšené publikum tleskalo do rytmu i zpívalo. Už na začátku koncertu se od stolu zvedlo a šlo tančit několik fanoušků, ke kterým se v průběhu večera přidávali stále další rockoví nadšenci.

Skupina zakončila svůj koncert písní Show Must Go On a odešla z pódia. Diváci se však nenechali odbýt a žádali si další přídavek. Kapela se tedy vrátila a ještě zahrála dvě poslední písně Somebody To Love a We Are The Champions. 'Freddie' šel dokonce zpívat mezi diváky, což všechny velice potěšilo.

Předem vyprodaný koncert měl opravdu úspěch. „Moc se mi zde líbí,“ komentovala vystoupení během přestávky návštěvnice Andrea Pivoňková.

V domažlickém Městském kulturním středisku hráli Pilsen Queen Tribute Band poprvé, ale ne naposledy. „Určitě plánujeme do roka kapelu zase pozvat,“ prozradil ředitel MKS Kamil Jindřich.