Hned po uvolnění situace se však dali znovu do zkoušení a premiéra veselohry „Penzion zdraví“ se uskuteční v sobotu 5. září 2020 od 19 hodin v sále místní hospody U Vovčáků.

„Pro letošní sezonu jsme připravili satirickou veselohru, která se odehrává nejdříve na vojenské ošetřovně v době totality v roce 1980, děj pokračuje v roce 1995 v ordinaci praktického venkovského lékaře a nakonec se všichni sejdou v domově důchodců v roce 2005“ říká autor, režisér a jeden z herců Jiří Kotlan, který věří, že teď již proběhne vše bez větších problémů.

Kapacita sálu v Pasečnici je omezena na cca 95 míst a premiéra je již téměř vyprodaná. „Reprízy budou následovat v sobotu 26. září a v pátek 9. října a je dobré si místa rezervovat dostatečně včas předem telefonicky na 606608171 nebo ve výčepu hospody. Vstupné je jako vždy dobrovolné. Těšíme se, že diváky našim amatérským divadlem dobře pobavíme.“ dodává Kotlan.

Tato divadelní sezona je v historii ochotnického souboru z Pasečnice již sedmnáctá. V souboru se objevují kromě již tradičních veteránů i nové mladé tváře jako Rozárka Přibková a Tomáš Ircing. „Držte nám palce, ať vše dopadne dobře a přijďte se na naše divadlo podívat!“ zakončuje Jiří Kotlan.