Navštívilo ji více než šest stovek lidí.

„Je to krása. Člověk má pocit, že vstoupí do rozkvetlé pohádkové zahrady. Vůně lilií je naprosto opojná. Nemohla jsem se jí nabažit. Několikrát  jsem se k nim vracela, abych si znovu přičichla. Květiny miluji, jako každá žena, a z výstavy jsem nadšená. Jsem tady poprvé, na doporučení známých, a mohu říci, že jsem tak krásnou výstavu ještě neviděla,“ řekla Alena Bezděková ze Stoda.

Návštěvníci mohli kromě zmíněných lilií obdivovat i mečíky, oleandry, chryzantémy, kalokvěty, begonie, jiřinky, orchideje a spoustu pokojových květin. Kdo měl zájem, měl možnost dozvědět se  o nových druzích květin, zeptat se na radu zkušených pěstitelů nebo si od nich koupit nějaký ten výpěstek či cibuloviny k podzimní výsadbě. K vidění byly ukázky patchworku či pletení ze slámy. Velký zájem vzbudily také bonsaje  Jaroslava Glasera.

„Letos jsme měli s výstavou velké starosti. Počasí květinám nepřálo. nejdřív byla dlouho zima, pak dlouho pršelo, záhony byly pod vodou a hodně květin shnilo. Výstavu jsme proto museli doplnit orchidejemi a pokojovými květinami. Myslím, že se nám to nakonec povedlo, i když zde oproti předchozím letům bylo velmi málo jiřinek, návštěvníci měli na co koukat,“ řekl předseda staňkovského svazu zahrádkářů František Fay.