Lucie Bílá posluchačům nabídla průřez svými hity. Na řadu přišly ty z jejích sólových projektů i ze slavných muzikálů. Koncert doplnila i světelná show.

„Byl to vrcholně profesionální koncert a skvělý hudební zážitek. Myslím si, že lepší zahájení Kulturního léta 2014 jsme si nemohli přát," konstatoval ředitel pořádajícího MKS Domažlice Kamil Jindřich.

„Úsměv na tvářích diváků v zaplněném hledišti ocenila i sama Lucie Bílá při závěrečném poděkování. A teď už se jako pořadatelé plně chystáme na sklářské sympozium a festival Hudba pod hradem," dodal Jindřich.

Bílou na domažlickém koncertě doprovázel její dvorní klavírista Petr Malásek a doprovodná skupina. V Domažlicích se přitom Bílá s Maláskem představili poměrně nedávno, v únoru 2012. Tehdy se jednalo o vůbec první koncert královny českého popu v Domažlicích. Jednalo se o komornější vystoupení v sále městského kulturního střediska. V domažlickém Letním kině nešlo o jediný koncert slavné tuzemské zpěvačky pro letošní letní sezonu. Na 24. srpna už chystají pořadatelé vystoupení Lenky Filipové.