Jako kapitán hostí se přestaví jeden z nejlepších filmových a divadelních herců současnosti, držitel čtyř Českých lvů Ivan Trojan, který o svých fotbalových kvalitách přesvědčil již v minulém týdnu.

Oblékl se do dresu dnes již prvoligového Bohemians 1905 a svou sedmiminutovou účastí v mužstvu dokázal, že fotbal hrát umí. Roli majitele týmu a zároveň trenéra mužstva FC Pražský nářez A. C. se zhostí neméně známý divadelní herec Ivan Řezáč, který v současné době brilantně vystupuje například ve hře Václava Havla Odcházení.


Z dalších herců kopajících za tým osobností nastoupí člen činohry Národního divadla Vojtěch Dyk známý ze seriálů Letiště a Velmi křehké vztahy, ale také ze štědrovečerní pohádky Tři životy nebo z třídílné detektivky Ďáblova lest.

Mužstvo posílí dva fotbaloví internacionálové Horst Siegl a Zdeněk Svoboda, sportovní komentátor Jaromír Bosák, trenér Bohemians 1905 Pavel Hoftych, basketbalový internacionál Petr Czudek, ale také členové fotbalového klubu Real TOP Praha Saša Smita a Marek Brych.

FC pražský nářez A. C. svým fotbalovým umem podpoří režisér a producent David Ondříček, jehož Šeptej, Samotáři , Jedna ruka netleská nebo Grandhotel patří mezi skvělé české filmy.

V mužstvu nebude chybět ani úžasný hudebník, skladatel, příležitostný herec, člen skupiny Ecstasy of Saint Theresa a držitel dvou Českých lvů za nejlepší hudbu k filmům Jan P. Muchow a výkonný ředitel MFF Karlovy Vary a producent Kryštof Mucha. Herec divadla Ypsilon Jan Jiráň, herec a muzikant Jan Čechtický, Tomáš Kouba z Českého rozhlasu a Jan Padevět z Dejvického divadla uzavírají soupisku hvězdného týmu.


Proti hvězdám se v tento den postaví starŠ Krchlebský samet neboli výběr hráčů Krchleb.
Po utkání je připravena hudební párty spojená s oslavou narozenin Ivana Trojana, která začíná v 19.00 hodin vystoupením country kapely Psanec Kid. Zhruba ve 22.00 hodin se na pódiu venkovního parketu v Krchlebech objeví kapela NightWork.

Ta zazářila s písní Globální oteplování na letošním předávání cen Český lev a má hvězdné obsazení: Vojtěch Dyk (herec Národního divadla, seriál Letiště), Jakub Prachař (seriál Horákovi či Ulice), Jan Maxian (muzikál Tajemství, dabing Spidermana nebo Froda z trilogie Pán prstenů), František Soukup (zpěvák a tanečník stylu a La Tarantula). Na basu hraje Radim Genčev a na bicí Ondřej Kollár.


Akci pořádá TJ Sokol Krchleby a výtěžek bude věnován na charitativní účely, pro Klub nemocných cystickou fibrózou, jehož patronem je Ivan Trojan. Více na: www.krchleby.cz