Nebyli by to ani klenečtí dobrovolní hasiči, pokud by si opět na svůj Hasičský bál nepřipravili něco speciálního. Také návštěvníci letošního bálu, který se uskuteční v pátek 25. února od 20 hodin v sále hostince U Nádraží, se mají na co těšit.

„Letos se jedná o už v pořadí 119. bál Sboru dobrovolných hasičů Klenčí. Hrát nám při něm bude Vrchovanka,“ předeslal Deníku za klenečské hasiče velitel sboru Dušan Kopča.

Pořadatelé připravili do tomboly nejen hlavní cenu, jíž bude sud piva, ale také hotelové pobyty s večeří.

„Tradičně jsme si do Klenčí na náš bál přizvali obsluhu, a to z babylonského hotelu Bohmann. Je na úrovni, pěkně oblečená a máme s ní ty nejlepší zkušenosti, navíc nám dávají do tomboly hlavní cenu,“ dodal Kopča s tím, že jedním z hlavních „myslitelů“, kteří pro bálovníky připravují zábavu, je Pavel Morysek, který je přímo studnicí inspirací a nápadů.

„Ani letos nebude chybět oblíbené předtančení, ani show klenečských žen.K oblíbenému vyhlášení královny bálu jsme letos přidali další zajímavou soutěž, a to O nejchutnější bábovku,“ říká Morysek s tím, že nic víc nehodlá prozradit.

„Mohu říci jen to, že se v uplynulých letech hotelové pobyty s večeří, které jsou jednou z cen tomboly, setkaly s velkou oblibou,“ zakončil Morysek.