Velký svátek v podobě křtu premiérového cédéčka čeká v sobotu 7. února mladou talentovanou metalovou domažlickou kapelu Kill The Pain. Ta svůj debut pojmenovala ´Life is Fight´ (Život je boj) a fanoušci na něm najdou deset skvělých ´pecek´.

„Křest cédéčka uskutečníme v sobotu v domažlickém MKS a věříme, že fanoušci přijdou ve velkém počtu a společně s námi a pozvanými kapelami si pořádně ´zapaří´. Jsme rádi, že naše pozvání přijala hardcorová kapela Locomotive z Českého Krumlova, která řadu let brázdí pódia po boku světových legend, jako jsou například Pro-pain či Betzefer,“ zve na koncert kytarista Kill The Pain Jan Václavovic a pokračuje: „Dále s námi zahrají další domažlická kapela Elementary, která nás pozvala nedávno na křest své debutové desky v Poběžovicích a poté naši staří kamarádi z Prahy, Diphteria. Tu už naši fanoušci mohli slyšet, protože v Domažlicích už s námi hrála.“

Kapela Kill The Pain se dala dohromady v létě 2004 a od té doby hraje v následujícím složení: Jakub Kůstka (bicí). Tomáš Hraběta (baskytara), Jan Václavovic, Ondřej Veselý (oba kytary) a Jiří Schleiss (zpěv).

V minulém roce domažlická pětice muzikantů vydala pro své fanoušky demo o pěti skladbách, z toho tři se objeví na premiérovém cédéčku. To nahráli Kill The Pain v domažlickém nahrávacím studiu Michaela Janečka Franz Kavkaz. „Cédéčko jsme pojmenovali Life is Fight a vystihuje náš pohled na současný svět. Co se týče bukletu, vytvořil jej Karel Řepa, vysokoškolský učitel působící na jihočeské univerzitě. Zde se s ním seznámil náš basák Tomáš a mimo jiné navrhl i logo kapely,“ informuje dále Václavovic s tím, že na každého účastníka křtu domažlické kapely čeká malý dárek v podobě dvousetkorunové poukázky na sportovní boty v prodejně Sport Podestát.

Podle jeho dalších slov věří, že domažlická kapela si vydáním debutového CD otevře cestu na letní rockové festivaly v České republice. Začátek sobotního ´rockování´ v domažlickém Městském kulturním středisku je naplánován na 20. hodinu.

Autor: Fait Karel