Spolu s nimi zde vystoupí hosté v podobě skupin ZA STO DESET a Homer Street. Začátek je naplánován na 20 hodin, vstupné činí 80 Kč a každý obdrží CD Jakobič.

„Hrajeme spolu téměř 15 let. Bohužel jsme měli smůlu na bubeníky, za tu dobu se jich v naší kapele vystřídalo sedm, osm. Vždycky, když se naučili náš repertoár, odešli, a tak jsme v podstatě začínali znova. Rozcházíme se v dobrém a kdo ví, třeba se po čase dáme opět dohromady. Máme totiž rozdělané věci na nové cédéčko. Každopádně nyní je to náš poslední koncert a doufám, že fanoušci Death Magnetic zaplní a společně zažijeme velkou jedinečnou party," zve na dnešní poslední vystoupení domažlické kapely Jakobič kytarista Tonda Mareček a dodává: „V polovině našeho koncertu vystoupí legendární Homer Street, kteří se po pěti letech kvůli nám speciálně dali opět dohromady, což nás ohromně těší. Dali nám tak obrovský dárek."

Jakobič zahrají v sestavě Michal Janeček (kytara, zpěv), Tonda Mareček (kytara, autor muziky a textů), Jiří Götz (baskytara) a bubeník Jiří Bastyán. Spolu s nimi vystoupí bývalí členové kapely basák Pavel Skotnica a bicman Karel Šizling.