Od 20.30 hodin zahraje dnes, v sobotu 27. prosince, v mrákovském kulturním domě kapela Extra Band revival. Je to jedno z jejích posledních vystoupení v tomto roce, po Mrákově následují už jen plzeňská Alfa a Silvestrovská zábava ve Starém Plzenci.

"V Plzenci s námi bude jako host opět Radek Zíka, stejně tak 16. ledna v Horní Bělé," říká Jaroslav Soukup a dodává, že na Domažlicko se Extra Band rev. zase brzy vrátí, už 17. ledna zahraje v Holýšově.

Prakticky na polovinu ledna nemá kapela sjednané žádné vystoupení. Je nouze ´o kšefty´?

"Ale to vůbec ne, jen jsme si dali po vánočním maratonu chvilku oddechu. nepřetržitá šňůra vystoupení nám opět začíná 16. lednem. Kromě již jmenovaných míst hrajeme 23. ledna ve Vřeskovicích na Klatovsku, den nato nás čeká Mirošov na Rokycansku. Také únor máme zcela vyplněný. Šestého hrajeme v Záluží, sedmého v Kolinci, 13. února v Rokycanech, čtrnáctého v Měčíně. Následuje Saloon v Plzni- Roudné, Stod, Seč u Blovic a Strážov. A to už jsme na konci února. Prakticky se nezastavíme," odpověděl Deníku Soukup.

A co přeje Extra Band revival svým příznivcům k novému roku 2009?

"Přejeme všem našim fandům, dále kamarádům a známým - ale i těm, co nás takzvaně nemusí - do nového roku hodně štěstí, zdraví a pohody," říká za celou kapelu Jaroslav Soukup.