Návštěvníci si užívali hudební vystoupení interpretů v žánrech blues, šanson, funky, jazz, pop, rock i electro swing.

Zájemci měli možnost zhlédnout výstavu snímků autorů z místního sdružení Fotokompost nebo zajít do infostanu plzeňského Divadla J. K. Tyla.
Mnoho stovek posluchačů si nenechalo ujít vystoupení zpěvačky Emmy Smetany, které začalo až po půl jedenácté večer.

EMMA SMETANA poděkovala svým fanouškům, kteří ji na domažlickém náměstí připravili skvělou atmosféru pro její vystoupení. Zdroj: Facebook Emma Smetana

„Po nesčetném poslechu skvělého CD What I´ve Done jsem měl konečně tu čest v Domažlicích slyšet její písně živě. A Emma s kapelou nezklamali. Bylo to výborné," konstatoval fanoušek Radim Juhász.

Atmosféru nočního koncertu si pochvalovala i samotná zpěvačka: „V Domažlicích bylo plné náměstí, tisíc lidí. Byl to nepopsatelný pocit! Děkujeme!" vzkázala fanouškům na svém facebooku.

Domažlické publikum potěšili i David Kraus se svojí kapelou a také skupiny Voila! , Gin in jam a Furt rovně nebo DJ Dušan Podroužek.
„Je skvělé, že se podařilo do Domažlic na jeden večer dostat tolik zajímavé muziky. Hodně jsem si to užil," pochvaloval si Jindřich Bartoň.

Festival zorganizovala nezisková organizace Chodsko žije!, jejímž dalším počinem pro širokou veřejnost bude akce Pivoň žije, která se v prostorách kláštera tamního kláštera uskuteční již v sobotu 6. srpna.

Připraveny budou přednášky o architektuře, barokním umění a historii, současnosti a budoucím vývoji kláštera i hudební recitály barokní hudby.