Na dvou scénách vystoupí skupiny Harlej, Walda gang, Tleskač, Škwor, V3SKA, MASH, Aušus a mnoho dalších.

Na návštěvníky čeká pestrý doprovodný program, občerstvení, Kiss Party, festivalové parkoviště a chybět nebude ani stanové městečko. To vše v jezdeckém areálu TJ START Domažlice pod Vavřincem.

Více informací najdete na www.chodrockfest.cz. Na stránkách Deníku vám každý den až do začátku Chodských slavností v pátek 12. srpna stručně představíme jednu z kapel, které na festivalu zahrají.

Mandrage

Skupina Mandrage na Chodrockfestu představí novinku chystaného alba Františkovy Lázně. Kromě toho zahraje tahle čtyřčlenná partička z Plzně v pátek od 18. 30 hodin také další hity ze své více než šestileté tvorby. Kapelu patrně nejvíce proslavila píseň „Hledá se žena“ z roku 2009. Právě za tenhle song získala skupina nejvíce ocenění. Kromě titulu „Skladba roku“ v Českém slavíku získalo Mandrage stejné ocenění také v hudební anketě Anděl. V loňském roce se kapela stala „Skupinou roku“ TV Óčko.

Škwor

Nejen novinky z nedávno vydaného CD Drsnej kraj skupiny Škwor uslyšíte na domažlickém Chodrockfestu. Čtyřčlenný Škwor, který vystoupí na scéně blížícího se festivalu v pátek 12. srpna od 20.30 hodin, a to před skupinou Harlej, se kterou společně často koncertují. V letošním roce dokonce obě skupiny absolvovaly společné turné.

Tleskač

Tleskač, či Pilsner SKA Orchestra. Tleskač je jednou z předních českých SKA kapel a jako takový nebude chybět na blížícím se Chodrockfestu. Desetičlenná hudební formace přijede z Plzně v sobotu 13. srpna a ve 14 hodin jako první odstartuje sobotní hudební program na hlavní scéně. Tleskač vystoupí v Domažlicích po několika letech a diváci se mohou těšit mimo jiné také na novinky z nedávno pokřtěného CD Never Die Song.

Walda Gang

Chcete si poslechnout staré hity od Waldemara Matušky v rockovém hávu a nejen je, a ještě si přitom užít pořádnou show? Pak nesmíte chybět na koncertu téhle skupiny. Kromě téměř identického dvojníka Waldemara Matušky, Vladimíra Netušila, má skupina pestré složení. Uvést lze například Vláďu Šafránka, bývalého frontmana Harleje, který kromě Waldagangu nedávno stihl vydat kritiky ceněnou solovku Buccaneer. Waldovi bude patřit na Chodrockfestu sobotní věčer od 22 hodin.

Harlej

Jižšestnáctým rokem působí skupina Harlej na českém rockovém poli. Jejich hity jako Svařák nebo Malá nevěrná holka nechybí na žádné akci, kde to žije. Skupina má přitom stále co nabídnout a určitě se nedá říct, že by zůstali na jednom místě. Letos vydali nové CD s názvem Máme vlka, v celkovém pořadí již s číslem deset. Na Chodrockfestu vystoupí v pátek ve 22.30 hodin a diváci se mají na co těšit.