Vánoční cirkus je normální představení, které trvá asi 1,5 hodiny. K vidění budou například čísla nejmenších pudlíků na světě, akrobatických holubů, fretek a nebudou chybět artisté, klauni či vrhač nožů.

„Cvičení pudlíci se líbí hlavně dětem. Maxim Turbulenc s nimi točili videoklip. Velmi ojedinělé číslo předvedou naši cvičení holubi. Létají po celém stanu a předvedou se i na kolotoči či na houpačce. Velkou šou zaručí i naši žongléři, kteří mají své tři rekordy zapsané v Guinnessově knize a jeden z našich akrobatů vyhrál v cizině čtyři festivaly," přibližuje představení Jung a pokračuje: „Je to pestré představení zabalené do vánoční atmosféry, které se hodí pro malé i dospělé diváky. Ve vytápěném stanu bude hrát vánoční hudba, všichni účinkující budou oblečeni do vánočních kostýmů, stan bude vyzdoben vánočními stromečky a diváci si mohou pochutnat na vánočním svařáku, popcornu nebo na vánoční cukrové vatě. Každé dítě navíc dostane před začátkem představení vánoční dárek."

Premiérové představení lze zhlédnout ve sportovním areálu TJ Sokol v Domažlicích už tuto neděli, 27. prosince od 14 hodin. Další představení se uskuteční ještě v pondělí, v úterý a ve středu vždy od 15 hodin.

Vstupenky lze rezervovat na tel. čísle 776 206 060.