HC SKP Domažlice - Rakon B
2:0 (1:0,1:0,0:0)

Ve 14. kole se mužstvo SKP utkalo s posíleným Rakonem B, kdy jednoznačně nejlepší výkon podal brankář hostí, který pochytal mnoho gólových šancí domácích. Utkání rozhodl dvěma góly Aleš Mazanec, který se na začátku utkání musel přesunout za zraněného beka do obrany. Utkání se hrálo slušně, dobrý výkon podali rozhodčí Minařík a Krásnický.

HC Trhanov - AHC Devils
5:6 (1:1, 2:3, 2:2)

Od začátku se hrál svižný a rychlý hokej se šancemi na obou stranách a po vyrovnaném průběhu skončila první třetina za stavu 1:1. Do druhé třetiny nastoupili lépe hosté a zatlačili domácí do jejich obranného pásma. Výsledkem byl vedoucí gól, na který ale domácí okamžitě odpověděli vyrovnáním. To samé se opakovalo i po další brance hostů. V poslední minutě druhé třetiny šli hosté opět do vedení po chybě domácí obrany.

Ve třetí třetině domácí vyrovnali a hosté znervozněli a začali hrát hokej ne zrovna podle pravidel, ale rozhodčí jejich zákroky přehlíželi. Po celý průběh poslední třetiny hostující hráči rozhodčím vulgárně nadávali, ale rozhodčí to nechávalo v klidu. Dvě minuty před koncem, za stavu 5:5, po jasném zahákování domácího hráče, zůstala píštalka rozhodčích němá a hosté z protiútoku dali vítězný gól, na který již domácí nedokázali odpovědět. „Utkání by více slušela remíza, protože Trhanovští předvedli nejlepší výkon sezony a po celý zápas byli hostům více než vyrovnaným soupeřem. Ale protože hráli na rozdíl od hostů z Devils podle pravidel DNHL, zápas prohráli,“ prozradili hráči Trhanova a pokračovali: „Nechceme se vymlouvat na výkon rozhodčích, ale to, co předvedl pan Pavlásek v poslední třetině, nad tím zůstává rozum stát, a proto jsme se v týmu dohodli, pokud to bude možné, aby již nebyl delegován na naše zápasy.“

„A hráčům Devils gratulujeme k vítězství, ale zároveň upozornujeme na to, že někteří jejich hráči by se měli nad sebou zamyslet a pochopit to, že v hokeji se dá kromě výher i prohrávat,“ vzkázali Trhanovští.