právě provozovatelé tohoto tvrdého a rychlého sportu většinou patří k těm, kteří si udržují fyzickou kondici po celý rok a tréninku věnují velkou zodpovědnost.

A je jedno, zda se jedná o nejmladší hráče či hráčky nebo už desítkami sezon ošlehané matadory.

V hokejovém klubu HC Domažlice nejsou výjimkou, a proto na přelomu března a dubna přišel šéftrenér mládeže Martin Klaus se zajímavou aktivitou na podporu domácího individuálního tréninku. Na klubový facebook a ve čtvrtek před velikonočními svátky i na web nechal umístit krátká metodická videa k procvičení dovedností v práci s hokejkou i bez ní. Tyto ´výzvy´ na sebe postupně navazují a zvyšuje se i náročnost provedení. Aktuálně je ´pověšeno´ třicet krátkých videí se stopáží od tří do devětačtyřiceti vteřin.

„Jelikož v současné době není možné trénovat společně, rozhodl jsem se vyhlásit výzvu šéftrenéra mládeže HC Domažlice určenou všem našim hráčům a trenérům. Tato výzva nabádá ke zvládnutí cvičení při práci nejen s holí. Postup je jednoduchý - shlédněte krátké video s touto výzvou a natočte svoje se stejným obsahem či případně vlastním provedením na podobné bázi. Děkujeme všem, kteří se do této výzvy zapojili a zapojí a hlavně chtějí v tomto tréninku pokračovat,“ uvádí k tomu Martin Klaus, kterému ti, kteří výzvy HC Domažlice přijmou, mohou svá videa posílat mailem nebo přes aplikaci WhatsApp.