Zimní stadion v Domažlicích byl o víkendu svědkem dalšího kola Chodské hokejové ligy. Zajímavým utkáním určitě byl duel Dílů s Kanicemi, ve kterém favorizované Díly podlehly 7:3. Vyrovnané utkání sehráli Staňkovští s domažlickou Florou.

HC Tempo Staňkov – HC Flora Domažlice
5:4 (2:2, 1:1, 2:1)

V tomto utkání hájil poprvé v sezoně staňkovskou brankou Jaroslav Baar, a nutno říci, že podal velice dobrý výkon. Mužstvo Flory vstoupilo do zápasu lépe a mělo o trochu více ze hry, což využilo již ve druhé minutě ke vstřelení branky. Staňkov se z obdržené branky rychle vzpamatoval a Tomáš Škarda dokázal z brejku srovnat skóre. Do konce úvodní třetiny se dokázali oba soupeři ještě jednou přesně trefit do sítě.

Zápas se vyvíjel na obě strany velmi nervózně, hlavně zásluhou rozhodčích, kteří nezvládali nejen zápas, ale bohužel ani sami sebe. Důkazem toho byla např. situace, kdy byla ponechána výhoda Staňkovu, který ji zužitkoval v gól a rozhodčí po odpískání branky ještě nesmyslně nařídil další trestné střílení proti týmu Flory. Po dohodě s jeho exekutorem byl tento nájezd ze strany Staňkova neproměněn. Výkon rozhodčích tak bohužel zásadně ovlivnil dění na ledě, čímž byla poznamenána kvalita hry obou týmů.

Staňkov v dalším průběhu hry odskočil na rozdíl dvou branek na 5:3 a týmu Flory se už jen podařilo snížit pět minut před koncem zápasu na konečných 5:4 ve prospěch Staňkova.